Скульптури та інсталяції Кайла Бина (Kyle Bean). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 19.04.2012 21:46

Кайл Бін (Kyle Bean) — дизайнер з Брайтона, що спеціалізується на створених вручну моделях промислового дизайну. Кайл отримав освіту в університетах Брайтона і Портсмута, і з 2009 року займається професійною діяльністю. Своїм основним напрямком діяльності вважає створення інсталяцій з різних матеріалів. Він створює портрети зі стружки олівців, скульптури з яєчної шкаралупи, комах із сірників, крім того Кайл у проектах часто використовує картон.


Його роботи, в основному, можна побачити у поліграфічній рекламній продукції в якості ілюстрацій і у вітринах магазинів в якості інсталяцій. А портфоліо Кайла містить роботи для багатьох всесвітньо відомих брендів, таких як Wallpaper*, BBC, Financial Times, New York Magazine, New York Times, Hermes, Diesel, HOW, та багатьох інших.

Кайл встигає працювати над проектами у двох студіях одночасно — на березі моря в Брайтоні і Лондоні, де він часто співпрацює з фотографами і режисерами. Відносить себе до групи художників і дизайнерів під назвою BlinkArt.


Вишуканий артистизм і професійний підхід до справи роблять його неперевершеним у своїй галузі. Направду, Кайл майстер на всі руки, та й матеріал, здається, його слухається як видресируваний. ))

Коментарі

  • Лілія Демидюк · 20.04.2012 00:43 · #

    неймовірно креативно!

  • Ліля Тєптяєва · 20.04.2012 01:28 · #

    мені сподобалось те, що цей дизайнер працює з різними матеріалами...це цікаво!

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.