Книга-орігамі Ісаака Салазара (Isaac Salazar). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 30.01.2011 22:40

Дорогенькі, гадаю, книжкові скульптури Ісаака Салазара (Isaac Salazar) можуть являти собою яскравий приклад якісного еволюціювання від банального загинання кутиків книжкових сторінок до повноцінних творів мистецтва. Крім того, скульптури Ісаака можна запросто назвати книгами-орігамі, адже автор використовує в своїх скульптурах звичайні книги і конструктивну техніку орігамі.

Сам автор називає свої скульптури арт-об'єктами, і небезпідставно вважає, що завдяки своїй творчості він дає книжці другий шанс звернути на себе увагу. "В такий спосіб я створюю твори мистецтва, використовуючи книги, які раніше просто збирали пил на полиці. Крім того, це чудовий спосіб переробки книг, які за інших умов могли опинитися на смітнику. Якщо моя робота змусить людей подивитися на книги і мистецтво в новому світлі, значить хоча б частково, але справа зроблена" – розповідає художник.

Навіть слова і символи, які використовує автор, наприклад "Читання", "Мрія", "Любов", слугують поставленому ним завданню – надихати і заохочувати до дії.

Коментарі

  • CYBERMAG · 30.01.2011 14:35 · #

    Мрію про таке орігамі з "Податкового кодексу"

  • Ліля Тєптяєва · 30.01.2011 20:37 · #

    не мрій, втілюй в життя! ))

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.