Паперовий ажур Tahiti Pehrson. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 22.01.2011 02:24

Художник Таїті Персон (Tahiti Pehrson) живе і працює в північній Каліфорнії. Віртуозним ручним різанням паперу автор займається вже більше десяти років. І завдяки своїй наполегливості, та цьому немаленькому досвіду роботи з папером, він створив вже багацько складних багатошарових витинанок.

Зазвичай, свої роботи автор виконує в монохромній гамі, з самого лише білого паперу. Та завдяки нашаруванню листів паперу з ажурним прорізуванням, а також грі світла і тіней, монохромна композиція набуває різноманітних відтінків. А складні, часто драматичні сюжети, захоплюють своєю скрупульозною увагою до деталей та акуратністю ліній. Не менш цікавими є й складні ажурні геометричні візерунки Таїті.

Таїті Персон з кожною своєю роботою удосконалює свою майстерність, демонструючи свої паперові дива на виставкових показах міжнародного рівня.

Крім того, автор працює не лише в площині, але й в об'ємі і просторі, створюючи паперові скульптури та інсталяції. Деякі свої роботи він спалює під час своїх інсталяцій та перформансів, нагадуючи глядачу про вплив швидкоплинності часу на красу.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.