Пластичні картинки іспанської ілюстраторки Ірми Груенхольз (Irma Gruenholz). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 21.01.2011 02:39

Дорогенькі, ви ж знаєте як я люблю книжкові ілюстрації, особливо якщо вони виконані в якійсь цікавій техніці чи в якомусь небанальному матеріалі! Отже, ви зрозумієте, чому я звернула увагу саме на ці ілюстрації – роботи Ірми Груенхольз (Irma Gruenholz).

Ірми Груенхольз – іспанська ілюстраторка, яка створює свої зображення з глини та інших допоміжних матеріалів. Її пластичні ілюстрації можна зустріти в книгах, журналах та рекламі.

Ірма серйозно ставиться до своєї творчої роботи і комерційних замовлень. Спочатку вона вивчає усі потреби кожного проекту, його можливості і завдання, потім скрупульозно працює над сюжетом, загальною картинкою та кожною деталлю композиції, приділяючи багато уваги навіть дрібним елементам і текстурам. А при необхідній надміцності форми, наприклад для презентацій та виставок, авторка виконує моделі з полімерної глини.

А ось серія її цікавих ілюстрацій в якості інспірації класичних творів мистецтва.

Ось ілюстрації до дитячих книжок і картинки з африканськими мотивами.

Мабуть, багатьом з вас хотілося б побачити процес створення ось такої картинки з глини. І саме для таких дослідників – кілька фото ілюстрації на стадіях роботи.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.