Життєрадісний еко-дизайн естонця Павла Сидоренко. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 08.11.2010 23:54

Павло Сидоренко – естонський дизайнер, який народився 1980 року, в Таллінні. Навчався промисловому дизайну в Естонській академії мистецтв, яку закінчив у 2006 році. Як він сам розповідає про свою творчість: "Моя мета полягає у створенні функціональної та грайливої продукції, яка зберігає свою простоту, взаємодіючи з простором і користувачем. Щоб створити не тільки виключно прагматичну необхідність, а й передати емоційну якість у повсякденному середовищі."

З усього видно, дизайнер працьовитий і наполегливий. З 2006 по 2010 Павло демонстрував свої роботи в Естонії, Латвії, Фінляндії, Словенії, Словаччині, Угорщині, Італії, Франції та Німеччині. Мав кілька нагород на батьківщині та за кордоном.

Даючи інтерв'ю про себе, в місцевій пресі, Павло розповів, що після навчання у дев'ятому класі він бажав стати архітектором. Та після двох років навчання архітектурі та будівництва, він зрозумів, що будівництво не для нього. Далі він навчався промисловому дизайну, і нарешті прийшов до Академії мистецтв. Він розповідає, що не знає чому саме вибрав цей шлях, але, мабуть, на нього вплинуло захоплення, ще в дитячі роки, грою в кубики та Lego-конструктор.

Знаєте, дорогенькі, коли я побачила ім'я і прізвище автора цього дизайну, трохи навіть засумнівалася, що він 100%-вий естонець. Гадаю, й ви звернули увагу на невідповідність національності та імені. )) Жарти жартами, та дизайн в нього все ж досить цікавий і веселий, тому й вирішила вам його показати, тим самим викликати усмішку на ваших фейсах. Чого тільки вартує його "вусата" повстяна серія "OLD THOMAS" – обреготатися можна!

Ось що з цього приводу говорить сам автор: "Ваш ніс відчуває себе самотнім? У Вас вечірка? Або планування пограбування банку? Вуса для всіх! Прості у використанні, для будь-якого віку, і дуже весело. Гнучкі і зручні, без клею і стрічок." Тому дорогенькі, для усіх фанатів Пуаро, Далі, та інших видатних вусанів – ця покупка – просто знахідка!

Щодо вподобань в дизайні, Павлові подобається саме той, який дозволить природі залишатися чистою, тобто еко-дизайн. Крім того, він вважає, що дизайнер повинен створювати об'єкти, які роблять людей кращими. Він каже: "Сьогодні є важкі часи, люди мають багато стресу і депресії, напруга зростає, тому популярними є речі прості, але з емоційним теплом. Замість скла і металу – бавовна та деревина."

А ось практичний вішак для людей, що цінують творчий момент в повсякденних речах. Автор дизайну розкриває переваги цієї штуковини: "На компактний, прикріплений до стіні вішак, можна вішати одяг з плечиками та без. А за допомогою оригінальних аксесуарів "TODO", підібраних під ваш смак і інтер'єр, ви можете дати волю своїй фантазії. А крім усього, "LINE" розроблена також щоб служити полицею для зберігання газет, листів і всього того, що може знадобиться коли ви йдете з ранку на роботу чи до школи."

А ця поличка призначена для полегшення життя не тільки дорослим, але й дітям. Змусити дітей підтримувати порядок в передпокої дуже складно, а з оригінальними аксесуарами "TODO" для вішака "FENCE" ця процедура перетвориться на цікаву гру, і дитина з задоволенням буде наводити порядок серед своїх речей.

Серед дизайнерських штук Павла, є й дизайн освітлення кімнати – лампи під кодовою назвою "360° LAMP". Кожна деталь такої освітлювальної приспособи функціональна, лампа легко збирається, а при збірці кожен власник має можливість вирішити, буде зовнішня сторона світильника білою або ж дзеркальною, ще й лазерне гравіювання додасть кімнаті особливий шарм. А, здавалося б, "зайвий" кружечок у центрі лампи, насправді перетворюється на незвичайну книжкову закладку!

Пригадуєте напис на старих вінілових платівках "долгоиграющая"? Так от, у Павла ці платівки більш ніж довгограючі, адже відігравши, у свій час, свою музику, вони тепер награють звичне "тік-так" у свій власний спосіб і в своєму оригінальному стилістичному вирішенні. Ось, полюбуйтеся – настінні годинники "RE_VINYL", виготовлені з того самого вінілу.

Дорогенькі, завітайте до нього насайт – там ще стільки цікавого!

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.