Боді-арт в дизайні реклами. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 15.08.2010 00:04

Мабуть всім відомо, що боді-арт (body art, body painting) – мистецтво старе як світ, і взагалі вважається найдавнішим. А розмальовували себе люди з різних причин, переважно це був один із засобів налякати або привабити. І тут мабуть доречним буде згадати всім відому фразу "Хліба та видовищ!", бо саме ці причини – необхідність і мистецтво – штовхали людей на візуальні зміни свого тіла. Та сьогодні ця "давня необхідність" перейшла з рангу "хліба" у ранг "видовища".

Ну і звичайно, реклама, як дратівливий двигун прогресу, не залишається осторонь, і по повній використовує мистецтво боді-арту. Ясне діло, банальна реклама на нас не діє, адже нас так просто голими руками не візьмеш! А що, як ці руки будуть розмальовані?

Саме цей прийом і застосовує, в роботі над рекламними фото та роликами, художник Guido Daniele.

Guido Daniele народився в Італії, і на даний час живе і працює в Мілані. В італійській художній школі він навчався на скульптора, а пізніше, живучи в Індії, навчався й там. І вже з 1968 року він займається живописом та бере участь в персональних і групових виставках мистецтва. А у 1972 році він починає працювати ілюстратором у гіпер-реалістичному стилі, експериментуючи з різними техніками живопису і працюючи у рекламних компаніях.

І у 1986 року, працюючи і удосконалюючи своє використання аерографа, він багато малює для художніх та рекламних фотографій, рекламних роликів і телевізійних програм. І вже в 1990 році він додає новий художній досвід до своїх попередніх – боді-арт. Використовуючи людське тіло та техніки живопису, він створює моделі для рекламних фотографій та роликів, а також працює для модних заходів та виставок.

Його особисті художні дослідження привели його до комбінації двох традиційних методів портрету – фотографії та живопису. І в цьому, а саме у фотографічній зйомці і ручному друку у фотолабораторії, йому допомагає всесвітньо відомий фотограф Francesco Radino. А нові пошуки Guido Daniele в боді-арті почалися в 2000 році, з темою "Handimals", і на сьогоднішній день ці роботи мають величезний міжнародний інтерес.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.