Затишок оселі від дизайнерки Олі Крицун. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 18.04.2010 14:28

Дорогенькі, пригадуєте я розповідала про свого однокурсника, графіка, дизайнера, шаржиста Андрія Крицуна?

Так от, сьогодні я хочу познайомити вас з його дружиною - талановитою дизайнеркою по текстилю в інтер'єрі - Ольгою Крицун. Тим більше, що сьогодні у неї особливий день!

Оля нічого не робить особливого... просто створює святковий настрій і затишок в оселі, дарує радість і задоволення мешканцям... ось і все! Просто... вдихає життя в мертве приміщення, дарує йому душу!

А сам Андрій називає свою дружину ніжно "моя Олюнька", і розповідає про неї з теплотою в голосі, хвалить її і хвалиться нею. Ось розповів про свою кохану дизайнерку для моєї статті )).

"Народилась моя Олюня весною, в Червонограді (містечко не далеко від Львова). Навчалася у Київському технологічному технікумі, по спеціальності "Художнє моделювання та конструювання швейно-трикотажних виробів", де і здобула кваліфікацію модельєра-конструктора. Після закінчення вузу розпочала свою професійну діяльність влаштувавшись на роботу, щоправда пов'язану не з моделюванням одягу, а дизайном та пошиттям гардин. За цей чималий період часу здобула великий досвід, адже пошиття гардин суттєво відрізняється від конструювання та пошиття одягу. І накопичивши досвід з 2003 року, Оля зараз працює вільним дизайнером.

Оля захоплюється дизайном інтер'єру, особливо його оздобою. Вікна для художниці відіграють особливу роль. Любов до світла і гри кольору, що потрапляють через великі і просторі вікна надихають її до цікавих ідей, які в її голові безкінечні. Окрім дизайну гардин вона займається дизайном текстилю в інтер'єрі і працює на пару із дизайнерами по інтер'єру. Ця співпраця є успішною ще й тому, що самі інтер'єрщики не завжди можуть вдало підібрати тон і колір шпалер, чи вибрати відповідного фасону люстру і таке інше. Ні, я не хочу образити дизайнерів по інтер'єру, адже вони чудово відчувають простір і предмет в просторі, але підбір тканини і дизайн гардин це вже інша парафія. А за свою художньо-дизайнерську практику я не зустрічав кращого спеціаліста як Оля.

З десяток дизайнерів співпрацюють з Олею та прислухаються до її порад. Ще кілька галерей та художніх студій у Львові охоче звертаються за професійною допомогою, адже Оля не тільки дизайнер що моделює але й сама робить викрійки та конструкцію виробу. Вона майстер пошиття, яка прекрасно відчуває тканину і розбирається у всіх її тонкощах.

За сім років праці Оля художньо оздобила понад сотню приміщень у різних містах: Червонограді (разом з прилеглими до нього населеними пунктами), Львові, Коломиї, Городку (Хмельницької обл.), Одесі, Трускавці, та в інших містах. Найзначніші об'єкти, які вела дизайнерка: "СБУ" у Львові, готель "Шлеграль" у Трускавці (цей готель наразі для туристів ще не відчинений), "Кредобанк" у Львові, "Палац мистецтв" у Львові (щоправда робота була незавершена через брак коштів).

Крім того, значну увагу Оля приділяє конструюванню та пошиттю одягу. Вона створює одяг за власним дизайном для себе та рідних. Одним з ексклюзивних виробів Олі зацікавився і львівський дизайнер-модельєр Петро Нестеренко-Ланько (один з організаторів і автор ідеї проекту Lviv Fashion Week). Саме пристрасть до пошиття одягу підштовхнула Олю здобути вищу освіту у Хмельницькому національному університеті (спеціальність модельєр-конструктор). І цього року у моєї Олюні випуск.

Оля весела життєрадісна людина, чудова дружина і прекрасна мама двох дітей. Любить подорожувати, захоплюється східними танцями, та спортом. Завжди відкрита до спілкування і любить щирих та відкритих серцем людей. Велику увагу приділяє здоров'ю власному та своєї родини."

Дорогенькі, хочу приєднатися до слів Андрія, і побажати Олі нових творчих ідей і сил їх реалізувати! Успіхів і наснаги в її справі!

А завершити статтю хочу теплими ніжними словами її люблячого чоловіка Андрія, який хоче привітати її з особливим святковим днем:

"Я дякую долі за те, що дарувала мені таку чудову і розуміючу дружину - мою Олюню! Я її обожнюю! Вона найкраща!"

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.