Сатира та гумор в Коломиї на сторінках "Патилька" в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 26.02.2016 12:45

Нещодавно коломийський журналіст Вікторія Мартинюк подарувала мені свіженький випуск гумористично-сатиричної газети Миколи Савчука "Патилько". І хочу вам сказати, мені дуже сподобалась ця дотепна презентація міста та його мешканців — колоритно, актуально, про наболіле, але з гумором. Де ще можна прочитати про Коломию "коломийською" мовою в повному розумінні цього слова, не кажу лише про діалект, а образ в цілому?

Це видання про таку Коломию, яку, зазвичай, на вулицях і на телебаченні не побачиш, вона в думках і відчуттях окремих людей, і коли не знаєшся з тими людьми, не зможеш в повній мірі відчути ту атмосферу, а зі сторінок "Патилька" говорять не просто автори, а збірний образ розмаїтого різнобарвного краю. Ілюструє видання талановитий карикатурист з Коломиї Ігор Бежук.


Перший випуск часопису подарували, а другий вже хочеться придбати, щоб ще краще зрозуміти місто з його історією та культурними особливостями, побачити в ньому щось таке, на що не звертала уваги, ну і щоб у видавця була охота і можливість продовжити цю чудову традицію!)


Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.