Про що думають діти?.. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 22.11.2015 22:48

Друзі, чи вам говорять про щось такі назви: "Диваки і зануди", "Дитина-валіза", "Нічні птахи", "Квіти для Елджернона", "Опера на крилах", "Правила літа"?

Не знаю, на скільки сучасних дітей і молодь захоплює читання, і чи вабить їх книжковий світ, як колись мене в дитинстві... Але точно знаю, діти і молодь стикаються з тими самими проблемами, що й 20 років тому стикалися мої однолітки, задають собі ті самі запитання, пробують знайти відповіді на них і...часто не знаходять. Тому надибавши цей блог, вирішила обов'язково поділитися з вами.


Автори блогу роблять важливу роботу — вони знайомлять молодь з якісною сучасною дитячою літературою, і не просто книжкою, а сучасним дитячим світом, що розкривається в цих книжках. Крім того, ця література чудово оформлена, адже ілюстрації багатьох сучасних книг формують естетичне і багатогранне сприйняття світу, розвивають уяву та фантазію дитини.


І, можливо, переглянувши огляд сучасної дитячої літератури в цьому блозі, і прочитавши коментарі ровесників про ці книги, наша молодь захоче прийти до книгарні, і вже точно знатиме до якої книги потягнутися рукою в книжковій крамниці чи бібліотеці. А коли когось з них запитають близькі чи друзі: "Що тобі подарувати?", то, можливо, відповіддю буде: "Звичайно книгу!".


І ще я дуже сподіваюся, що завтра чи післязавтра актуальною темою розмов серед молоді стане обговорення прочитаних книг... Принаймні, хочеться в це вірити.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.