Квіти і натюрморти Есте Маклеод в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 29.11.2014 18:18

Есте Маклеод (Este Macleod) — талановита художниця, яка працює в галузі декоративного мистецтва, добре знайома з текстильною справою, має професійний досвід в ювелірному дизайні, є дипломованим майстром з художньої кераміки та скла. Та чим би вона не займалася, які б матеріали не використовувала, всі її роботи, те що називається, тішать серце і зігрівають душу. Її творчість можна сміливо назвати збіркою живописних пісень та мелодій. А окрім практичної роботи, вона ще й ділиться своїм досвідом з усіма охочими, приймаючи участь у семінарах та проводячи майстер-класи. Художниця досліджує нові способи та методи творчого поєднання образотворчого мистецтва і сучасного ремесла в контексті експресивного і авторського мистецтва.

Як художник, в основному вона створює натюрморти, пейзажі та декоративні рослинні композиції у змішаній техніці. Її стиль легко впізнається: наповнення різноманітними лініями і дрібними детальками, стилізованими квітами і птахами, спрощеними формами звичних предметів, лаконічними фонами в активних, заповнених цікавими елементами, композиціях. Тут абсолютно повна веселка кольорів та відтінків, і повсюди контрасти — тональні, кольорові, в розмірах і формах, чергування насиченості та лаконізму в деталях. А один з технічних методів роботи, які вона активно використовує — нашарування фарби і вишкрябування окремих ліній та елементів.

Есте успішно презентує свої твори в галереях рідної Великобританії та за її межами. Охоче підтримує цікаві творчі проекти, в яких із задоволенням приймає участь. А її картини і скульптури знаходяться в державних та приватних колекціях по всьому світу.

Її твори не залишають мене байдужою, і вам, сподіваюсь, також сподобається мистецтво Есте Маклеод.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.