Малюнок на мольберті та виставка "Веселкові історії" в День захисту дітей в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 04.06.2014 23:19

1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, Коломийська дитяча художня школа ім. Я. Пстрака презентувала для коломиян та гостей міста свою виставку під гаслом "Веселкові історії". Експозиція виставки розмістилася в коломийському музеї "Писанка" і експонуватиметься до 22 червня.


В день відкриття виставки учні художньої школи в експозиційні залі музею малювали на мольбертах різні веселкові історії. В проекті приймали участь: Ангеліна Волчок, Віолетта Балабаник, Регіна Козак, Дарина Олінкевич, Ярослава Бойчук, Вікторія Венгриновська, Ксенія Герелюк, Наталя Богайчук, Христина Цюцяк та їхній викладач Лілія Тєптяєва.


На відкриття виставки прийшли учні художньої школи та їхні батьки, викладачі художньої школи, запрошені гості та представники коломийського телебачення. Першою привітала та поздоровила учасників завідувачка музею "Писанка" Мирослава Бойків. Радіючи успіхам школи, пані Мирослава особливо тішилась талановитими дітьми закладу, адже вона добре пам'ятає свої роки навчання в рідній художній школі, тож чудово розуміє їхній піднесений емоційний настрій в такий особливий день.

Згодом привітала дітей-учасників та усіх присутніх директорка художньої школи Тетяна Цапурак. Після короткого звіту творчої діяльності закладу в поточному навчальному році, пані Тетяна в своїй промові також згадала самих активних учнів школи, подякувала дітям та батькам за співпрацю і заохотила до подальших успішних результатів у навчанні і творчості.

Кілька теплих й дружніх слів для учасників та гостей заходу висловив запрошений на свято Любомир Грабець, усім відомий викладач, громадський діяч та засновник Коломийської станиці "Пласт". Висловивши щире захоплення від побачених на виставці дитячих малюнків, пан Любомир нагадав дітям про небезпечний вплив негативних цінностей сучасних закордонних мультфільмів, а заразом заохотив учнів читати рідні українські казки і творити від душі та серця.

Усі учасники проекту "Веселкові історії" були нагороджені подяками та буклетами, а учні, що малювали на мольбертах, ще отримали подарунки від спонсора, коломийського підприємця та голови громадської організації "Нова Україна" Сергія Коцюра.Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.