Виставка "Українська мова" в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 26.01.2014 20:00

Друзі, запрошую на яскраву і барвисту виставку "Українська мова", що експонуватиметься з 25 січня по 11 лютого 2014 року в стінах Музею "Духовні скарби України" (м. Київ, вул. Десятинна, 12). Виставка особливо сподобається щирим поціновувачам українського народного мистецтва, примітивного живопису та декоративно-прикладного мистецтва, адже проект презентуватиме чудові твори добре відомої Марії Приймаченко, а також сучасних українських художників, що працюють в стилі примітивізму та декоративному стилі.

До виставки "Українська мова" було відібрано й кілька моїх робіт, що дуже приємно, тож маю нагоду особисто запросити усіх бажаючих до перегляду експозиції. Також висловлюю щиру подяку організаторам проекту і виставки за нагоду прийняти участь у цьому яскравому дійстві! Творчих успіхів та наснаги!


Про виставку і проект (інформація з сайту Slava Frolova-Group).

В грудні 2013 проект Slava Frolova-Group оголосив про відбір робіт в стилі примітивізму для спільної виставки разом з роботами Марії Приймаченко. Відбір робіт проводився до 11 січня 2014 року включно. Куратор відбору — Євген Карась — галерист, куратор, громадський діяч, експерт, керівник "Карась Галерея".

Фонд розвитку і підтримки молодого мистецтва України Слави Фролової презентує проект, що має на меті об'єднати молоде покоління з праісторією нашого українського мистецтва. Історію розвитку українського мистецтва не потрібно завершувати з втратою автора. Більшість населення не знає про здобутки наших митців, про їх унікальні стилі та жанри. Не менш болючим є те, що переважно більша частина молоді не цікавиться молодими українськими авторами та подіями, що відбуваються в нашій країні.

Проект "Українська мова" мотивує сучасних авторів до експериментів та остаточного пошуку себе, як автора, має на меті культурно-просвітницькі цілі. Марія Приймаченко — це одна з найвідоміших українських художниць початку ХХ століття, її "народний примітив" вражає і сьогодні, рішуче поєднання фарб і сміливі образи — дивують і зачаровують. Глядачеві прагнемо відкрити прекрасне поєднання робіт всесвітньовідомої представниці українського примітивізму та познайомити з молодими талановитими митцями, які, ми віримо, також займуть достойну нішу в історії українського мистецтва.

На виставці "Українська мова", де окрім найвідомішої авторки початку ХХ століття будуть представлені молоді митці проекту SLAVA FROLOVA-GROUP та автори з різних куточків України, також буде презентовано скульптурні сіноскрипти українського художника, дизайнера, архітектора, скульптора Олексія Шевчука, який відгукнувся на запрошення від організаторів заходу.


Окрема подяка за фотографії відкриття виставки Віталію Горбатюку. Більше фотографій можна переглянути на сторінці фонду у Фейсбуці. Та все ж, найкраще побачити цю емоційну барвисту феєрію наживо!

А ось мої твори, що були відібрані до експозиції виставки "Українська мова" (відібрали п'ять робіт, але на експозицію відправила чотири). Твори виконані в авторській техніці паперового мистецтва, матеріал — художній папір та картон, роки виконання — 2011-13. Наживо роботи можна оглянути в Музеї "Духовні скарби України" з 25 січня по 11 лютого.

деревце-килимок
деревце-килимок
червоні тюльпани
червоні тюльпани
вечірня казка
вечірня казка
поле квітів
поле квітів
кольоровий дощ
кольоровий дощЩоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.