Позитиву забагато не буває! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 13.12.2013 12:25

Мабуть, саме з таким гаслом живе Лім Хенг Сві (Lim Heng Swee) — художник-самоучка, ілюстратор і графічний дизайнер з містечка Куала-Лумпур, що в Малайзії (в інтернет-просторі він відомий ще як ilovedoodle). По життю він завжди з посмішкою, тож "смайл" його улюблена фішка в творчості, і своїми роботами усіх навколо спонукає більше посміхатися в повсякденному житті.


Працює він вдома, його студія — це куточок кімнати з робочим столом і компом, а вихідні проводить зі своїми "усміхненими" дружиною і синочком. Час від часу приймає участь у виставках і творчих фестивалях. А його роботи публікують міжнародні журнали і різноманітні інтернет-видання як IdN (International дизайн Network), Readers Digest, журнал Le Monde (провідний у Франції), SwissMiss та інші.


Популярність його творчості в інтернет-світі говорить сама за себе — більш аніж 80 000 фанів у блогах та соціальних медіа сайтах. Його картинки є бестселерами в Etsy (провідний сайт-платформа в США з інтернет-продажів творів мистецтва, дизайну та ремесел).

Окрім створення яскравих за своєю ідеєю картинок графічного дизайну, які продає в якості листівок, постерів і картинок вбраних у рамки, він досяг успіху й у створенні продукції з друком своїх творів на ній, як от футболках, подушках, сумках. На сьогодні більше 100 його ілюстрацій були ліцензовані для друку на футболках. У числі його клієнтів деякі відомі марки, як от Gap, Nike, Threadless та інші. Крім того, він був нагороджений як "Дизайнер року" у 2009 та 2011 на теренах найвідоміших у США веб-сайтах з дизайну футболок.


Відомою є його серія "Doodle every day", над якою він працює й до нині. Він планує створити 365 ілюстрацій, кожна з яких буде справжньою грою в "перевертання предметів з ніг на голову", їх об'єднуватимуть непрямі і неявні ознаки, які ще слід буде пошукати, а також шаради зі слів і багато іншого. Та, безумовно, кожна з робіт Лім Хенг Сві насичена гумором, цікавою ідеєю і навіть сюрпризом. Роботи цього малайзійця не можуть не подобатися, адже його позитив заряджає й усміхає на всі 32, а в сучасному світі — це просто знахідка.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.