Яскраві колірні гами в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 16.04.2014 21:41

Друзі, навіть якщо ви не рахуєте себе творчою особистістю, все ж вам добре знайома "подруга" кожного художника, дизайнера, поета, музиканта, та й взагалі будь-кого, хто знаходиться у постійному творчому пошукові — така собі загадкова й мінлива дама Муза. Так от, якщо говорити про Музу кольору, то безумовно, одна з них має ім'я Jessica Colaluca.

Джесіка, маючи нестримну пристрасть до кольору, в травні 2009 року створила власну концепцію сайту Design Seeds як спосіб внести до дизайну блогів, і не лише до них, особливий унікальний підхід.


Закохана у колір розповідає, ще починаючи з художньої школи і протягом всієї своєї кар'єри дизайнера вона збирала і створювала кольорові палітри, беручи натхнення в різних журналах. А Design Seeds — така собі сучасна інтерпретація цих оригінальних каталожно-журнальних кольорів.

Щоправда, її досвід проектування виходить за рамки кольору, і це далеко не просто хобі. Вона навчалася у Центрі творчих досліджень в галузі промислового дизайну і працювала в таких компаніях як Ford, Reebok, Timberland у пошуках чогось "свого власного".

Сьогодні завдяки своєму проекту Джесіка надає професійні консультації клієнтам в різноманітних галузях, в соціальних медіа, при створенні брендів, тенденцій кольору та дизайну. Разом з тим Джесіка не є фотографом, а у своєму проекті використовує придбані нею фото різних талановитих фотографів світу. І результатом її роботи можна насолоджуватися на сайті design-seeds.com.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.