"День художника" в коломийській художній школі в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 14.10.2013 12:34

В п'ятницю 11 жовтня, з самого ранку, в Коломийській дитячій художній школі ім. Я.Пстрака кипіла робота — готувалися до святкування Дня художника. Підготовка до урочистої події почалася ще з вечора четверга, адже роботи було багато: створити експозицію виставок кращих учнівських робіт в шкільних класах, організувати виставку творів викладачів школи, прибрати і прикрасити приміщення школи до святкування. І вже до відкриття свята все було готове, викладачі і учні чекали гостей.

В рамках святкування всі учасники і гості могли переглянути експозиції виставок в стінах художньої школи, також побачити репродукції дитячих творів, що приймали участь у Міжнародному конкурсі "Без любові — все ніщо". Батьки мали нагоду переглянути учнівські роботи своїх дітей й поспілкуватися з викладачами школи. А згодом відбулися святкові збори і урочисті привітання представниками місцевої влади.


Першою привітала колектив, учнів і батьків директорка художньої школи Тетяна Цапурак. Викладачів і художників, а також юних творців, вітала начальник відділу культури і туризму Уляна Мандрусяк. Кілька святкових слів і поздоровлень висловив й міський голова Ігор Слюзар, який відвідав цю подію як батько доньки, учениці-переможця у конкурсі "Без любові — все ніщо".


Під час святкування відбулося урочисте нагородження переможців V Міжнародного "Конкурсу без кордонів!" на тему "Без любові — все ніщо", який проходив у Києві з травня по липень 2013 року. Усі учні нашої школи, що були учасниками конкурсу, отримали сертифікати за участь у цьому проекті, а троє з 11 учасників, будучи переможцями цього конкурсу, отримали нагороди, медалі та цінні подарунки.

Призові місця в цьому конкурсі, серед конкурсантів нашої художньої школи, отримали:
Слюзар Катерина (9 років), з роботою "Знедолений" — 1 місце
Богайчук Наталія (12 років), з роботою "Сім'я без любові — як дерево без листя" — 3 місце
Шандерик Юлія (11 років), з роботою "Ніжність" — приз глядацьких симпатій.

Сертифікатами-подяками нагородили у цьому проекті також нашу школу й двох викладачів, які консультували й готували дітей до участі: Цапурак Тетяну та Тєптяєву Лілію.


Після нагородження і привітання учні-переможці охоче давали інтерв'ю місцевому телебаченню й прийняли участь у святковій фотосесії на згадку про цю історичну подію.


Після усіх урочистостей і радісного святкування учні художньої школи, разом з викладачами, попрямували на екскурсію до Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й.Кобринського, де мали змогу переглянути яскраву експозицію закарпатського живопису й обговорити побачене з викладачами.


Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.