Коломийська художня школа в конкурсі "Український Диво-птах" в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 03.09.2013 14:00

Ще на початку літніх канікул, коли більшість дітей відпочивали, окремі учні Коломийської дитячої художньої школи ім. Я.Пстрака встигли прийняти участь в цікавому конкурсі "Український Диво-птах", що проходив у Києві в рамках проекту всеукраїнського масштабу ТАЛАНТ.АРТ та фестивалю "Парад вишиванок".


Проект ТАЛАНТ.АРТ був створений громадською організацією «Столичні ініціативи» з метою підтримати молоді таланти образотворчого мистецтва та популяризувати їх досягнення. Участь у проекті надає чудову можливість молодим художникам заявити про свій талант та представити свої роботи на виставках, які будуть організовуватися по всій Україні. До участі у проекті запрошувались діти віком від 6 до 18 років. А учні нашої художньої школи прийняла участь у конкурсі в трьох вікових категоріях:

Козак Регіна, 10 років, "Українська пісня" (викладач Тєптяєва Л.О.)
Гнатюк Каріна, 12 років, "Материнське тепло" (викл. Тєптяєва Л.О.)
Балабаник Віолетта, 13 років, "Окрилена моя Україна" (викл. Тєптяєва Л.О.)
Волчок Ангеліна, 13 років, "Лебідочка-вишиваночка" (викл. Тєптяєва Л.О.)
Богайчук Наталія, 13 років, "Чарівні птахи" (викл. Тєптяєва Л.О.)
Чавага Любов, 13 років, "Півник-когутик" (викл. Ласійчук Г.Б.)
Венгриновська Вікторія, 14 років, "Нічний сторож" (викл. Тєптяєва Л.О.)
Максим'юк Ліана, 14 років, "Добрий ранок, Україно!" (викл. Тєптяєва Л.О.)
Романюк Мар'яна, 15 років, "Жар-птиця" (викл. Ласійчук Г.Б.)

Козак Регіна
Козак Регіна
Гнатюк Каріна
Гнатюк Каріна
Балабаник Віолетта
Балабаник Віолетта
Волчок Ангеліна
Волчок Ангеліна
Богайчук Наталія
Богайчук Наталія
Чавага Любов
Чавага Любов
Венгриновська Вікторія
Венгриновська Вікторія
Максим'юк Ліана
Максим'юк Ліана
Романюк Мар'яна
Романюк Мар'яна


Нещодавно організаційний комітет фестивалю та члени журі ради конкурсу "Український Диво-птах" обрали спочатку фіналістів конкурсу, а згодом й переможців. Основними критеріями оцінки художнього конкурсу були: рівень художнього виконання, художня та образна цілісність, розкриття теми, відчуття народної традиції, творча фантазія та креативність мислення.

Переможцями конкурсу від нашої художньої школи стали: Балабаник Віолетта — 1 місце, Максим'юк Ліана — 2 місце, Гнатюк Каріна — 3 місце, Козак Регіна — відзнака оргкомітету.

Організатори проекту обіцяють почесні грамоти для усіх учасників. Переможці конкурсу отримають "художні набори". Цінні подарунки також отримають й діти, чиї роботи відзначив оргкомітет.

Кращі роботи учасників об'єднають у спільну виставку, яка подорожуватиме від міста до міста протягом травня 2014 року. Роботи юних українських художників будуть представлені у Львові, Харкові, Донецьку, Одесі та Черкасах. По завершенню фестивалю роботи розміщуватимуться у каталозі проекту, який буде розповсюджений по всій Україні та за її межами.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.