День захисту дітей в Коломиї в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 03.06.2013 02:11

1 червня в Коломиї відзначали Міжнародний день захисту дітей. Організаторами заходу кожного року виступає Служба у справах дітей Міської ради на чолі з Ігорем Івахнюком. В цьому святкуванні вже вкотре приймала участь й Коломийська дитяча художня школа ім. Я.Пстрака, творчо працюючи на мольбертах.

Святкування Міжнародного дня захисту дітей розпочалося урочистою ходою учасників від міської ратуші до музею "Писанка". Серед учасників, що крокували в колоні, були пластуни, учні середньо-освітніх шкіл, художньої школи, музичних шкіл, учні гуртків та студій.


На площі перед музеєм "Писанка" зібрались усі творчі діти Коломиї, також їхні батьки та гості заходу. Відбулося урочисте відкриття святкування, яке розпочинали юні актори в костюмах з казки "Буратіно" та запальний дитячий танок. Танцювальними композиціями тішив глядачів Зразковий ансамбль бального танцю "Грація" Будинку Дитячої та юнацької творчості, що виступав під керівництвом хореографа Уляни Почемсани. Згодом присутніх привітав міський голова Ігор Слюзар, який вручив подарунки дітям-сиротам та дітям з багатодітних сімей. Після чого учасники конкурсів прийнялися до цікавої і плідної праці.


На площі виступали танцювальні колективи та молоді виконавці, показуючи гостям свята свої неабиякі танцювальні та вокальні здібності. Також проводились конкурси та ігри для маленьких учасників. Конкурсанти малюнку на асфальті втілювали свої ідеї у крейді на тему "Світ в якому я живу". Всі охочі могли переглянути виставки різноманітних творчих гуртків під відкритим небом. А пластуни, як і минулого року, розгорнули наметовий табір на галявині поряд з музеєм.


В Палаці культури "Народний дім" в цей час відбувався конкурс краси, таланту і неповторності, де маленькі коломиянки змагалися за титул "Міні-міс 2013". А в самому музеї "Писанка" можна було переглянути виставку з Рожнятівського Будинку дитячої та юнацької творчості "Солом'яні витребеньки".

Коломийська дитяча художня школа ім. Я.Пстрака творчо працювала на мольбертах безпосередньо поряд з музеєм "Писанка", створюючи малюнки на тему української родини, родинного тепла і затишку.


В заході приймало участь 15 учениць художньої школи, кожна з яких втілювала власну ідею фарбами на паперовому полотні. Їхню творчу працю могли споглядати і оцінювати викладачі, батьки, усі гості святкування, а також члени журі.

Учасники заходу:
Балабаник Віолетта (1-В клас)
Гнатюк Каріна (1-В клас)
Богайчук Наталія (1-Г клас)
Венгриновська Вікторія (1-Г клас)
Волчок Ангеліна (1-Г клас)
Гритчук Даніела (1-Г клас)
Максим'юк Ліана (1-Г клас)
Рибак Сніжана (2-А клас)
Шевчук Моніка (2-А клас)
Гринюк Ангеліна (2-Б клас)
Рощук Анастасія (2-Б клас)
Українець Софія (2-Б клас)
Жовтяк Вікторія (2-Г клас)
Остяк Вероніка (2-Г клас)
Щербанович Іванна (2-Г клас)


Вже за кілька годин відбулося урочисте нагородження переможців усіх проведених конкурсів і заходів. Учні Коломийської дитячої художньої школи ім. Я.Пстрака за участь у заході були нагороджені преміями. В нагородженні посприяли депутати Міської Ради:
Ласійчук Мирослав
Гуменюк Іван
Андріїшин Володимир
Панчук Роман
Киселиця Василь
Гошій Ярослав
Крив'юк Петро


Заплановані заходи добігали свого кінця, але на цьому святкування не завершилось, адже діти з батьками продовжили відзначати Міжнародний день захисту дітей прогулюючись центром Коломиї, відвідуючи дитячі заклади, кафе, парки та дитячі майданчики нашого міста.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.