Діти Коломиї у V Міжнародному «Конкурсі без кордонів!» в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 02.06.2013 23:52

Коломийська дитяча художня школа ім. Я.Пстрака прийняла участь у V Міжнародному "Конкурсі без кордонів!", що проводиться у Києві. Це широкомасштабний, постійно діючий проект, який реалізується у рамках благодійного проекту Міжнародної Асоціації ЮНЕСКО, Проекту Фонду "В ім'я життя на землі!" та Програми Фонду "Майстерня творчості". Засновником і організатором конкурсу виступає МБФ INSHE ZHITTIA.


Учасники V Міжнародного "Конкурсу без кордонів!" громадяни 29 країн світу: України, Росії, США, Абхазії, Вірменії, Азербайджану, Алтайського краю, Білорусі, Болгарії, Башкортостану, Угорщини, Німеччини, Грузії, Ізраїлю, Індії, Канади, Казахстану, Комі, Латвії, Литви, Молдови, Мордовії, Польщі, Сербії, Туреччини, Узбекистану, Естонії, Чукотського і Ненецького автономного округу.

Для участі у конкурсі та виставці Коломийська художня школа відправила 11 творчих робіт на тему конкурсу "Без любові — все ніщо". Учасники конкурсу:

Андрійчук Анастасія (10 років), "Тендітність"
Бандурак Тарас (11 років), "Любіть місто як самого себе"
Богайчук Наталія (12 років), "Сім'я без любові — як дерево без листя"
Герелюк Ксенія (12 років), "І добре слово — ліки"
Гулик Юлія (10 років), "На світі все починається з любові"
Козак Регіна (10 років), "Наша турбота — для них життя"
Лотоцька Тетяна (11 років), "Обирай!"
Максим'юк Ліана (13 років), "Нашої любові вистачить на всіх"
Слюзар Катерина (9 років), "Знедолений"
Судак Катерина (10 років), "Зустріч"
Шандерик Юлія (11 років), "Ніжність"


Виставка робіт конкурсантів під назвою "Без любові — все ніщо" експонувалася з 27 травня по 2 червня в Круглій залі Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва. В дні експозиції проводились майстер-класи, а також був встановлений рекорд — Найбільший вінок України, який був виконаний з квітів, зроблених вручну і сплетений маленькими учасниками та гостями виставки.


Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.