Виставка дитячих робіт "Намалюю мій світ!" в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 16.05.2013 10:35

Друзі, маю для вас чудову новину, яка особливо буде цікавити тих, хто любить дитячу творчість, насичені кольори і позитив у всіх його проявах! Мова йде про відкриття довгоочікуваної виставки учнівських робіт Коломийської дитячої художньої школи.

Виставка експонуватиметься з нагоди оголошення 2013 рік "Роком дитячої творчості" й матиме дещо звітний та підсумовуючий характер. В залі музею будуть представлені кращі роботи учнів усіх класів школи за 2012-13 навчальний рік. Звичайно, абсолютно всі кращі роботи наших учнів виставковий зал просто не в змозі вмістив, тож були відібрані самі яскраві твори.

Отже, запрошую усіх на виставку учнівських робіт Коломийської дитячої художньої школи ім. Я.Пстрака "Намалюю мій світ!". Відкриття виставки відбудеться 17 травня 0 15.00 в приміщенні Музею історії міста Коломиї (вул. Романа Шухевича, 80).


Учасники виставки:

1. Андрійчук Анастасія – 0-А клас, «Найрідніша в світі»
2. Бандурак Тарас – 0-А клас, «Краса життя», «Найкраща в світі»
3. Гулик Юлія – 0-А клас, «Квітуче дерево»
4. Деркач Катерина – 0-А клас, «Портрет мами»
5. Джаман Максим – 0-А клас, «Курочка-ряба», «Космічна прогулянка»
6. Познік Ольга – 0-А клас, «Зима»
7. Слюзар Катерина – 0-А клас, «Моя матуся», «Космічне містечко»
8. Водославська Єлизавета – 0-Б клас, «Зимові забави»
9. Гаврилюк Данило – 0-Б клас, «Диво-дерево»
10. Горелікова Франческа – 0-Б клас, «Моя мама»
11. Іванишин Валерія – 0-Б клас, «Мама»
12. Козак Регіна – 0-Б клас, «Весна», «Курочка-ряба»
13. Кшижевський Ігор – 0-Б клас, «Матуся»
14. Харук Ярина – 0-Б клас, «Яблуня», «Портрет для матусі»
15. Гловацький Ярослав – 1-Б клас, «Гітарист»
16. Комуніцька Джулія – 1-Б клас, «Весняний дощ», «Весела корівка»
17. Олінкевич Дарина – 1-Б клас, «Затишна оселя», «Контрастна композиція»
18. Самчишин Вероніка – 1-Б клас, «Палітра емоцій»
19. Слепнєва Владислава – 1-Б клас, «Зая»
20. Чернова Наталія – 1-Б клас, «Мама ведмедиця»
21. Балабаник Віолетта – 1-В клас, «Папуга», «Квітуча моя Україна»
22. Губар Юлія – 1-В клас, «Вазон»
23. Гнатюк Каріна – 1-В клас, «Казковий будинок», «Тюльпани»
24. Лядецька Софія – 1-В клас, «Графічна композиція»
25. Митлюк Надія – 1-В клас, «Тепла композиція»
26. Червінська Ліана – 1-В клас, «Мудра сова»
27. Богайчук Наталія – 1-Г клас, «Чарівні птахи», «Павич»
28. Венгриновська Вікторія – 1-Г клас, «Писанкові мотиви»
29. Волчок Ангеліна – 1-Г клас, «Метелик»
30. Герелюк Ксенія – 1-Г клас, «Хатинка фей»
31. Комарницька Вікторія – 1-Г клас, «Динаміка»
32. Максим’юк Ліана – 1-Г клас, «Геометрична композиція»
33. Цюцяк Христина – 1-Г клас, «Фантазія»
34. Грицюк Валентин – 2-А клас, «Диво-квітка»
35. Данищук Анастасія – 2-А клас, «Цар квітів», «Зимові розваги»
36. Дьомкіна Інна – 2-А клас, «Віолетта»
37. Петрук Вікторія – 2-А клас, «Левчик», «Зимові ігри»
38. Рибак Сніжана – 2-А клас, «Здивована кактусова черепаха»
39. Чавага Любов – 2-А клас, «Півник-когутик»
40. Шевчук Моніка – 2-А клас, «Чарівний котик», «Святкуємо Різдво»
41. Кухарчук Діана – 2-Б клас, «Старе місто»
42. Мойсюк Оксана – 2-Б клас, «Диво-квітка», «Сонячний пегас»
43. Охманюк Олена – 2-Б клас, «Водолій», «Зимові канікули»
44. Сидор Адріана – 2-Б клас, «Літаюча корова»
45. Українець Софія – 2-Б клас, «Неоновий кіт»
46. Закутинська Інна – 2-В клас, «Елегантність», «З подругою на дискотеку»
47. Латкін Олександр – 2-В клас, «Козацькі колядки»
48. Ясельська Ірина – 2-В клас, «Святкуємо Різдво»
49. Бучацький Дмитро – 2-Г клас, «Гібридний дракон», «Космічна квітка»
50. Жовтяк Вікторія – 2-Г клас, «Жар-квітка»
51. Левицький Юрій – 2-Г клас, «Карпатський лицар»
52. Остяк Вероніка – 2-Г клас, «Колядники», «Повелителі гір»
53. Варадовська Маргарита – 3-А клас, «Весняний танок»
54. Козоріз Анастасія – 3-А клас, плакат «Бережімо своє, українське!»
55. Коник Ярослав – 3-А клас, «Тренування»
56. Уграк Тетяна – 3-А клас, «Святкова вечеря»
57. Кричун Яна – 3-Б клас, «Весняний настрій»
58. Никифорук Ерік – 3-Б клас, плакат «Бережи природу і вона віддячить тобі»
59. Сенюк Андрій – 4-А клас, «Натюрморт»
60. Мотрук Аліна – 4-А клас, «Осінні квіти»
61. Попадюк Микола – 4-А клас, «Весна дарує нам віночки»
62. Романюк Мар’яна – 4-Б клас, «Натюрморт»
63. Ковалюк Ольга – 4-В клас, «Моє рідне українське»
64. Ласійчук Вікторія – 4-В клас, «Великодній натюрморт»
65. Мельничук Віталія – 4-В клас, «Заметіль»

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.