Акварель та її варіації в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 07.02.2013 01:10

Самір Мондал (Samir Mondal) — яскравий представник індійського сучасного мистецтва, який пише акварельний живопис як олійний, надаючи йому виразних текстур. Він отримав освіту в коледжі мистецтв в Калькутті, також навчався живопису в Парижі та Німеччині по програмі культурного обміну DAAD. Самір провів 34 персональні виставки та приймав участь в багатьох групових виставках у великих містах Індії та закордоном. Зараз він живе та творчо працює в Мумбаі.


Карл Перселл (Carl Purcell) — визнаний і досить відомий американський художник. Викладав живопис і рисунок в Snow College в штаті Юта протягом 30 років. На сьогоднішній день він полишив коледж, але навчає на мистецьких семінарах та інструктажах по цілому Заходу (від Аляски до Аризони) і у Великобританії. Разом з дружиною Нан він живе і творчо працює у невеличкому містечку в центральній частині штату Юта.


Барбара Нечіс (Barbara Nechis) — художниця, яка створила власний абстрактний стиль в акварельному живописі. Вона отримала ступінь бакалавра в галузі історії та образотворчих мистецтв в University of Rochester та в Alfred University. На протязі багатьох років вона викладала в школах мистецтва та дизайну, в Pratt Institute, та й взагалі по всій Північній Америці, Європі та Азії. Сьогодні Барбара живе і творить в долині Напа, що в Північній Каліфорнії.


Гері Буковнік (Gary Bukovnik) — американський художник. Народився в Клівленді, штат Огайо, і здобув освіту в Клівлендському інституті мистецтв (Cleveland Institute of Art). Згодом переїхав до Сан-Франциско, де приймав активну участь у громадських організаціях. Багато працює над плакатами, у творчості надає перевагу квітам. Ніколи не копіює з фотографій, а свої квіти пише з натури.


Енді Евансен (Andy Evansen) почав малювати аквареллю в середині 1990-х років. Він здобував освіту наполегливо і здебільшого самотужки. Прикладом для нього були твори таких відомих акварелістів, як Skip Lawrence, Eric Weigardt та Alvaro Castagnet.


Гуань Вейсін (Guan Weixing) родом з провінції Цзілінь, що в Китаї. Навчався в Luxun Fine Arts Academy у румунського професора Євгена Попа. Його роботи публікуються та виставляються в рідному Китаї, а також Японії, Америці, Франції та багатьох інших країнах.


Кармен Гарднер (Carmen Gardner) вже 32 роки як живе і творить на острові Мауї, що на Гаваях. Починала вона на радіо, далі був досвід режисера й актора театру, навіть літо в England’s Royal National Theatre, та ще багато іншого. Зрештою, вона пов'язала своє життя з акварельним живописом, і досягла на цій ниві неабияких успіхів.


Досить цікавими є акварельні ботанічні замальовки італійського художника з Флоренції, що називає себе Джованні Сера (Giovanni Cera). Про себе він говорить так: "Архітектор втомився від професії. Він хоче лише малювати!"


Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.