Роботи учнів Коломийської дитячої художньої школи в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 22.01.2013 00:02

В Коломийській художній школі, після зимових канікул, знову кипить навчання. Як писала Ліна Костенко "час летить, не стишує галопу", і цей час вкрай важливо не втратити — примножити корисну інформацію і здобути необхідні навички. Ось вже семестр за плечима, от і канікули відгуляли, і вперед — за свіжим знанням та професійним досвідом!

А як навчалися діти нашої школи в попередньому семестрі? Більшість цей час використала якнайкраще — з усіх сил навчаючись і практикуючись під час завдань. Та були й такі, що навчалися похапцем і завдання виконували нашвидкуруч, як та кізонька з казки — "тільки бігла через місточок та вхопила кленовий листочок, тільки бігла через гребельку та вхопила водиці крапельку". В результаті, кожен учень за власну працю отримав свою заслужену винагороду. Та в новому семестрі всі мають можливість не лише навчитися чогось нового і цікавого, але й згадати та повторити попередній матеріал і на практиці показати свої кращі результати. Тож заохочую всіх до плідної праці і бажаю наснаги в цій корисній та цікавій справі!

А зараз пропоную усім охочим переглянути таку собі міні-виставку учнівських творів — найцікавіші роботи попереднього навчального семестру (вересень-грудень 2012) з предмету "композиція" учнів нульових та перших класів Коломийської дитячої художньої школи.

В першому навчальному семестрі Коломийської художньої школи нульові класи працювали над завданнями, що допомагали виявити індивідуальні здібності учнів в галузі образного мислення. В ілюстрації до казки "Курочка-Ряба" учні намагалися створити характеристику персонажів та оволодіти побудовою птаха. Малюючи дерева, діти у власний спосіб розкривали асоціативну образну характеристику предмета в природі, та за допомогою деталей і кольору створювали настрій і характер дерев. Завершувало семестр завдання на зимову тематику, в якому учні намагалися створити певне середовище та передати його настрій образотворчими засобами.


А перші класи в цей час працювали над завданнями, що були тісно пов'язані з основами композиції та декоративно-прикладними техніками. Учні навчалися аналізувати зразки образотворчого мистецтва, розуміти принципи організації рівноваги зображення на площині, бачити геометричний та зображальний центри твору. В одному із завдань діти намагалися створити яскраві композиції, врівноважуючи при цьому елементи на площині та використовуючи композиційні засоби виразності: крапка, лінія, пляма, колір.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.