Листівки та інше від Rifle Paper Co. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 09.01.2013 18:50

Rifle Paper Co. — це американська дизайн-студія у Вінтер Парку (Winter Park), що в штаті Флорида. Її заснувала Анна Бонд (Anna Bond) разом зі своїм чоловіком Натаном, де Анна є креативним директором, ілюстратором і дизайнером.

Студія продукує оригінальні паперові речі з 2009 року. Вона працює над листівками і календарями, зошитами і блокнотами, ілюстраціями та прінтами для різноманітних продуктів, використовуючи при цьому усі можливі засоби друку. Картинки Rifle Paper Co. надихають вінтажним настроєм та грайливими нотками. Анна працює над розписами для ілюстрацій вручну і з любов'ю, приділяючи особливу увагу дрібним елементам та характерним деталям. В результаті її твори наповнюються життям, енергією та позитивними емоціями.


Анна розповідає, що полюбила паперові речі та канцелярію ще в дитинстві, збираючи марки і малюючи простенькі подарункові листівки. Отримавши загальні знання в школі з предмету графічного дизайну, вона вирішила дослідити цю тему глибше і пов'язати з нею своє життя й діяльність.

Під час навчання в школі дизайну вона працювала ще й арт-директором в журналі. Сьогодні вона робить висновок, що кілька місяців в журналі дали їй набагато більше, для саморозвитку на шляху власної справи, аніж професійна школа. На цій посаді вона пропрацювала кілька років, і в кінцевому результаті зрозуміла, що хоче займатися графічним дизайном. А тут ще й підвернулося замовлення від друга — розробити дизайн весільних запрошень. З цього все й почалося.

Потім були інші замовлення, запрошення та листівки, які відразу розміщувалися на сайтах і блогах з метою реклами і звичайного вихваляння новими досягненнями (адже творцю завжди цікаво як сприймається його робота іншими). Все дуже швидко закрутилося і вже через рік Анна і Натан почали формувати свою компанію.


Після створення власного сайту і успішного відкриття інтернет-магазину, прийшов час організувати достойний творчий ШОП для реалізації своєї продукції. Який і був невдовзі створений у Вінтер Парку. Усі ремонтні та оформлювальні роботи подружжя втілювало за власним проектом своїми руками.


Анна розповідає, що на початку їхньої діяльності вони мали тисячі проблем, які слід було переборювати і вирішувати кожного дня. Та страху перед новим і грандіозним не було, не дивлячись на те, що жоден з них не мав досвіду в цій справі — вони обоє були на диво впевнені в хороших результатах, підтримували один одного і підбадьорювали. Більшість з того, що вони дізналися про ведення бізнесу — отримувалося звичайним методом проб і помилок, шляхом Google-пошуків і задаванням купи питань іншим власникам бізнесу. Ще на самому початку вони вдало розділили бізнес-завдання між собою, були винахідливими і не зупинялися перед невдачами.

Вони ніколи не робили якоїсь особливої реклами з капіталовкладеннями, а їхня найбільша маркетингова робота йшла через блоги, соціальні медіа та пресу, яка охоче писала про симпатичну продукцію.

Так як Анна завжди нерівно дихала до живопису та ілюстрацій, вона відразу вирішила поєднати в своїй роботі графічний дизайн з живописними ілюстраціями. Що з того вийшло — можна спостерігати в продукції Rifle Paper Co.


Своєю невтомною працею та яскравістю стилю Rifle Paper Co. доробилася до серйозних замовників та національного визнання, їх презентують відомі видання та публікації, часто публікують на різноманітних сайтах та блогах.

А молодим творчим підприємцям, на шляху до своєї справи, вони радять бути безстрашними і гнучкими, навчитися швидко адаптуватися і при потребі змінювати свої плани. Варто не боятися невідомого чи нового для себе і бути готовим до помилок, адже вони обов'язково будуть — як же ж без них? Слід тримати свій розум відкритим до всього нового, щоб в усьому бути корисними для найкращого результату компанії. І саме головне — слід любити те, що робиш і робити те, що любиш, бо в протилежному випадку — нічого не вийде, а якщо щось і вийде — справа не принесе задоволення, а отже буде не вартою зусиль.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.