Продовження статті "Львів на давній поштівці" в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 01.11.2009 15:30

Отже, дорогенькі, це продовження статті про стару львівську поштівку і польський каталог Ірини Котлабулатової.

Читайте попередню статтю-початок!

Як я вже й розповідала у попередній статті, пані Ірина разом з чоловіком колекціонує старі поштові листівки із зображенням Львова. І їхня та інші приватні колекції увійшли до альбому, який налічує 483 репродукцій листівок в натуральну величину та каталог, в якому за видавництвами і в хронологічному порядку подано дані про близько 3600 листівок, надрукованих в 1894-1944 роках.

Цю купу чудових листівок варто переглянути в цьому каталозі, бо він справді видався на славу. А ця стаття (дві статті) швидше анонс цього каталогу, ніж його замінник.

Ну і, звичайно, подяка пані Ірині за її працю і наполегливість!

Та все ж кілька листівок ще покажу.

Тут можна знайти старі фото любимих львів'янами місць. До речі, імена фотографів, на відміну від художників, у ті часи майже ніколи не зазначали.

І навіть листівки такого типу.

Багато листівок замовляли підприємці для реклами їхньої крамниці, ресторану, цукерні чи кав'ярні.

Між іншим, для довідки: існує цікаве видання "Україна у старій листівці", видавництва "Криниця", з чудовою підбіркою листівок. "Але, по-перше, там небагато львівських листівок, а, по-друге, майже не подається інформація про самі листівки, тому це видання трохи іншого плану і зроблене за іншою системою, ніж моя книга." - говорить пані Ірина.

Крім того, пані Ірина має ще кілька цікавих проектів. Ось що вона каже: "Наразі я знайшла в львівському архіві багато цікавої інформації для "Історії львівської професійної фотографії" та "Історії львівських книгарень". Як завше, шукаю меценатів…"

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.