Мила графіка американки Цзін Вей (Jing Wei) в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 18.12.2012 13:21

Цзін Вей (Jing Wei) американська ілюстраторка і гравер китайського походження. Народилася в провінційному містечку Китаю і виросла в передмісті Північної Каліфорнії. Освіту отримала в Школі Дизайну Род-Айленду (Rhode Island School of Design).

На даний час вона проживає зі своєю кішкою в Брукліні (Нью-Йорк) і працює у якості вільного художника. Вона не просто малює ілюстрації, а наче грає в якусь візуальну загадкову гру в графічних техніках.


Цзін створює свої роботи вручну, переважно це лінорити і офорти, які особливо захоплюють своєю композицією та колористикою. Сюжети її графічних робіт спокійні, повні сюрреалістичних сцен, ще й по-дитячому милі.


Окрім цікавих ілюстрацій, які можна побачити в американських журналах та іншій пресі, Цзін Вей також працює над станковою графікою, яку презентує на виставках. Вона створює ілюстрації для клієнтів: American Way, The Believer Bloomberg, Boston Magazine, Boston Globe, BUST, Chronicle Books, Cincinnati Magazine, New York Times, O Magazine, The New Yorker, Time Out NY, Vegetarian Times та багатьох інших.


Часом художниця створює паперові просторові композиції, які використовує в якості ілюстрацій. А однією з таких композицій вона оформляла вітрину магазину.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.