Творчий тандем Ната Вільямса (Nate Williams) та Олександра Блу (Alexander Blue) в одній особі в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 29.10.2012 01:06

Нат Вільямс (Nate Williams) — дуже продуктивний і талановитий художник та ілюстратор, родом зі Сполучених Штатів. Правда, на даний час він з дружиною та сином живе в Південній Америці, в Буенос-Айресі. Щодо освіти — він каже, що окрім Університету Юти, його навчає життя, історія, наука, люди, подорожі та Вікіпедія. Цей художник також відомий за прізвиськом Олександр Блу (Alexander Blue).

Він вивчав скульптуру в університеті, але працював багато років в якості веб-дизайнера і арт-директора в ігровій індустрії. Його роботи публікувалися в журналах, рекламі, промислових та поліграфічних продуктах. Він також є засновником і керівником сайту Illustrationmundo, який присвячений ілюстраціям та ілюстраторам.


Його ілюстрації мають унікальний химерний стиль, наповнений яскравими кольорами, образами істот і експресивних каракулей. Нат малює вручну і за допомогою комп'ютерних графічних програм, дуже полюбляє типографію, шрифти від руки, також шовкографію. В роботі цінує щиру відверту творчість, наївне мистецтво, допитливість, ігри та відкриття.

Найперше, що його надихає на творчість — це середовище, в я кому він виріс і перебуває в кожному з етапів життя. В дитинстві він їздив на метро по всьому Сан-Франциско, на скейтборді по військових базах та стічних трубах. Спочатку він переїхав в китайський квартал Сан-Франциско, потім жив в різних частинах передмістя — ближче до початкової школи. Не так давно він подорожував Латинською Америкою, як він казав — в пошуках їжі та кумедних персонажів. Жив в Чилі та Коста-Риці, їздив до Уругваю, Панами та Іспанії, а тепер живе в Аргентині.

Нових ідей Нат "набирається" на свіжому повітрі й обов'язково там, де є люди, тобто поза своєю квартирою — на лавці в парку, в метро, автобусі, потязі, кафе — ось де проходить його основний "мозковий штурм". А повертаючись в помешкання, не втрачаючи натхнення і бажання — відразу сідає малювати. До того ж, постійно бути в творчому тонусі йому допомагає музика, зазвичай це реггі даб чи джаз, також повна стіна з фотографіями, мистецькими репродукціями та ескізами на магнітах. Та й його собака Гвінея (маленький боксер) завжди на його стороні.


Художник багато працює творчо та на замовлення. Крім того, своєю творчістю та активною діяльністю, наприклад майстер-класами та лекціями, допомагає усім бажаючим стати більш творчими.

У Ната часто запитують про те, як він починав свою кар'єру ілюстратора, також просять порадити щось практичне для того, щоб стати професійним ілюстратором. І він, будучи успішним ілюстратором, охоче ділиться своїм досвідом та спостереженнями. В основному, як він каже, всі секрети зводяться до наступного: унікальний послідовний стиль, технічні навички, маркетинг ілюстрацій, хороший сайт з вдалим доменом та портфоліо, грамотне відстеження творчих робіт і особисте відношення та відносини. Більше можна прочитати в цій статті.


Дивовижно, але Нат Вільямс (Nate Williams) та Олександр Блу (Alexander Blue) — хитро замасковані прізвиська одного художника, який працює в двох стилях.

Він створив альтер-его Олександр Блу для того, щоб мати змогу створювати інший стиль ілюстрацій. У них з Натом не лише різні стилі в роботі, але й різні клієнти та замовлення. Художник стверджує, що якщо ілюстратор хоче бути професіоналом своєї справи — то повинен мати міцний унікальний послідовний стиль, а так як Нат мав сильне бажання працювати у двох стилях — він вирішив цю проблему в той спосіб, що створив ще одну віртуальну особистість.

В якості Олександра Блу, художник використовую Adobe Illustrator, Photoshop і Corel Painter. Для Ната Вільямса він використовує багато традиційних методів, як от ручки, фломастери, туш і в кінцевому варіанті Photoshop. Нат створює текстури і лінії малюнка від руки, після переглядає створені елементи в комп'ютері, змінює їх розмір, і за допомогою графічної програми трансформує елементи у нові композиції та розфарбовує їх.

В своїх роботах художник використовує багато текстових написів мальованих від руки, про що сам говорить так: "Я думаю, що це додає ручного органічного елемента в роботі. Всі знають як виглядає буква "а", але є мільйон способів її відтворення."

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.