Казки в деталях від Сімона Массоні (Simone Massoni) в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 16.10.2012 10:35

Цікава графічна серія ілюстрацій з 12-ти відомих казок в деталях від італійського дизайнера Сімона Массоні (Simone Massoni) не залишить байдужим, адже автор підійшов до справи з гумором.

З самого початку Сімон створював серію для календаря, яку друкував на відмінному папері, та згодом почав її використовувати в якості прінтів для декору інтер'єру. Картинки цієї серії чудово передають суть кожної казкової історії, хоча всі зображення містять лише ляльку героя чи героїні, інших персонажів, та різні предмети зі своїх історій.


Казкова серія ілюструє усім відомі історії для дітей: "Білосніжка і сім гномів", "Робін Гуд", "Аладдін", "Червона Шапочка", "Попелюшка", "Красуня і чудовисько", "Русалонька", "Принцеса жаба", "Троє поросят", "Гензель і Гретель", "Піноккіо" та "Аліса в країні чудес".

Серед деталей ілюстрацій можна зауважити сучасні об'єкти, як от калькулятор для Робін Гуда, чи коробку із снодійними пігулками для Білосніжки — які вдало і з гумором розкривають зміст сюжету.


Свою творчу кар'єру Сімон розпочав в якості ілюстратора дитячих книг, та згодом почав рухатися і розвиватися дещо в інший бік — в напрямку візуального дизайну і мистецтва, поєднуючи короткометражні анімаційні фільми з відео-дизайном, працюючи в галузі графічного плакату, шаблонного дизайну та ілюстрацій для модних брендів.

Дизайнер приймав участь у кількох виставках живопису, а також у групових показах в галереях, в якості художника свого колективу The Ant Theater. У 2005 році він заснував власну марку SketchThisOut, яку використовує, в основному, для інформування про свою діяльність і поширення ідей, що виникають в результаті його пристрасті до візуального мистецтва.

За останні кілька років він працював для таких брендів: Nokia, Guess Kids, Wired, Carhartt, Sundek, Sky Tv, New Era, Emirates, Gold, Benchmark, Humanoides Associèes, Usborne Publishing, International Publishers Ltd., DeAgostini, Giunti, Mondadori, Piemme.

На даний час Сімон живе і працює у Флоренції.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.