Яскраві колажі англійської ілюстраторки Кейт Слейтер (Kate Slater) в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 12.10.2012 11:45

Кейт Слейтер (Kate Slater) — молода талановита ілюстраторка, яка живе в Лондоні. Вона, як то кажуть, вільний художник — працює у власній студії в старому будиночку красивої ферми в Стаффордширі, де, до речі, народилася й виросла. Мистецтву ілюстрації навчалася в Kingston University, який закінчила у 2008 році. Зараз вона працює в своїй галузі використовуючи колаж, витинанку і паперову аплікацію. Її ілюстрації можна побачити в дитячих книжках, журналах, газетах, вони прикрашають сайти і рекламні буклети. Її клієнтами є: Random House Children's Books, Frances Lincoln Publishers, The Guardian, Passion Pictures, рекламне агентство Zig, журнал Fast Company і Yorkshire Sculpture Park та багато інших.

Кейт жвава і енергійна дівчина — любить їздити на велосипеді, особливо мчати вниз великими пагорбами, полюбляє капелюхи, листи й конверти, також дуже любить писати цікаві історії про природу. Вона не байдужа до дітей, тож охоче проводить для них майстер-класи з колажами. Кейт Слейтер вважає, що бути ілюстратором і автором — найкраща робота у світі, тому їй дуже пощастило, бо вона саме цим і займається.


Кейт Слейтер працює з пласкими кольоровими колажами, а також поєднує колажі з об'ємною паперовою пластикою. Для отримання особливого ефекту об'єму і простору в ілюстраціях — вона монтує цілі об'ємні конструкції з деталей композиції, які потім фотографує, таким чином досягаючи остаточного бажаного результату.

На протязі кількох років творчої праці в техніці колажу, художниця створила ряд ілюстрацій до різних журналів та книг, рекламних постів і сайтів.


Перша книга для дітей, яку вона ілюструвала, містила історію про допитливу сороку — збирачку скарбів. Книга була опублікована у видавництві Andersen Press в листопаді 2010 року, і активно приймала участь у книжкових ярмарках і виставках.


Досить живими і цікавими виглядають її ілюстрації до 9 історій в журналі для дітей під назвою "Дикі часи" (Wild Times), опублікованих в 2011-2012 роках.


В книжці "Абетка. Лондон" (ABC London) Кейт проілюструвала унікальну культуру і особливості англійської столиці. Книга була опублікована в червні 2012 і отримала неабиякий успіх.


Цікавою виявилася й робота над "Леді Шалотт", письменника Альфреда Теннісона, в якій художниця створювала ілюстрації в своїй техніці.


Цікавим і досить оригінальним виявився проект, в якому художниця створила величезну паперову зграю різноманітних птахів для оформлення вітрини в Yorkshire Sculpture Park. А пізніше, на основі тих птахів, розробила серію подарункових листівок і значків.


Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.