Подорож в доросле життя від угорця Péter Vácz в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 04.10.2012 13:49

Сьогодні пропоную переглянути цікаву анімацію угорського студента Péter Vácz, над якою він працював в якості дипломного проекту "Streamschool", і який він захищав в університеті мистецтв і дизайну (Moholy-Nagy University of Arts and Design) в 2010 році. Використовуючи текстиль і фактурні ефекти, він створив цей короткий фільм для дітей на основі вірша сучасного угорського поета Zsolt Miklya.

Фільм розповідає історію дівчинки Дори, яка подорожує з пригодами від струмка до океану. Це історія дорослішання — того швидкоплинного періоду наших дорогих дітей, який ми ні в якому разі не хочемо пропустити, адже це так захопливо і дивовижно.


Фільм створювався і знімався в Будапешті. Робота над фільмом тривала всього два місяці, і паралельно автор відвідував курси анімації під назвою ASF (Animation Sans Frontieres — анімація без кордонів). Коли ідея фільму була остаточно сформована, Пітер домовився з подругою Kati Egely про співпрацю. Каті робить гарні фотографії і ляльки з використанням різних тканин, тож вона працювала над фоном фільму, створюючи цікаві текстильні пейзажі.

Разом вони розпланували терміни і розкадровки сюжету, а Каті пошила всі елементи фону. Пітер придумав головну героїню Дору, яка подорожує і досліджує увесь цей красивий уявний світ. А для того, щоб пожвавити персонажів і створити фони в декілька шарів, він збудував невеликий шаруватий скляний стіл. Цю конструкцію він зробив з метою зафіксувати усі ефекти в зупинці руху, не використовуючи для цього комп'ютерні моделі.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.