Книжечка про дружбу від Фіони Меакін (Fiona Meakin) в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 26.09.2012 22:46

Друзі, вчора натрапила на простеньку, але дуже милу книжечку, ілюстрації якої хотіла б вам показати. Її створила художниця Фіона Меакін (Fiona Meakin) з англійського Манчестеру. Вона навчалася драматичному мистецтву в університеті Халла (1999-2002), де особливо звертала увагу на дизайн костюму. По завершенні навчання вона працювала акторкою в драматичному театрі, гастролюючи Манчестером та південним заходом Англії.

А після навчання в Уїмблдонському коледжі мистецтв, в галузі образотворчого мистецтва, яке закінчила зі ступенем магістра у 2008 році, вона провела останні три роки розвиваючи власну практику ілюстрації. При цьому Фіона працювала в якості асистентів викладачів, що додатково надихало її на творчість і самовдосконалення.

Цього року Фіона приймала участь в проекті Sketchbook зі своєю книжкою "I Remember You", яку й хочу вам показати. Ідея цієї книжки виникла задовго до участі у проекті, але Sketchbook став чудовим приводом до втілення ідеї в життя, і скоро ця книжка вийде друком.


Це коротенька розповідь про почуття маленької героїні до пухнастого друга. Книжечка створена вручну, і як на мене, може слугувати непоганим прикладом для ідеї створення подібного проекту, наприклад, разом зі своїми дітьми.

До речі, проект Sketchbook являє собою пересувну бібліотеку з книгами, які ілюстрували тисячі художників по всьому світу.


Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.