Французька студія графічного дизайну Zim & Zou в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 24.09.2012 01:14

Zim & Zou — студія графічного дизайну, яка знаходиться в туристичному місті Нансі, що у Франції. В ній працює молодий дует — Люсі Томас (Lucie Thomas) і Тібо Циммерман (Thibault Zimmermann). Їм обом по 25 років і вони 3 роки навчалися дизайну в школі мистецтв. Студія багато експериментує проектуючи в різних галузях і з різними матеріалами. В основному це паперове мистецтво, скульптура, інсталяція, графічний дизайн та ілюстрація. Замість малювання зображень на комп'ютері, які б нагадували паперові роботи, вони віддають перевагу створенню реальних об'єктів з паперу, які пізніше вони фотографують.


Над своїм проектом "Назад до Основ" ("Back to Basics") вони працювали цілий рік. В ньому вони відтворили гаджети 80-х, виконавши їх з кольорового арт-картону. Серія складається з 8 предметів, виглядає досить весело і, мабуть, викликає у багатьох легку ностальгію за тими часами. Про цей проект вони розповідають так: "Ми вирішили, використовуючи папір, відтворити процес перетворення промислових об'єктів в ручне ремесло".


Переважна кількість складних ілюстрацій цієї студії складається з тривимірних об'єктів. Їх вибір щодо паперу пов'язаний з універсальністю і хорошою якістю матеріалу. До того ж, при якісному фото можна досягти особливого ефекту в ілюстрації. Перевага студії Zim & Zou в тому, що вони добре доповнюють один одного в проектуванні і роботі з матеріалом — це універсальний дует.

Коментарі вимкнуто