Паперова інженерія Метью Шліана (Matthew Shlian) в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 22.09.2012 21:13

Метью Шліан (Matthew Shlian) — американець, який працює в творчому просторі між мистецтвом і технічними можливостями, сам себе називаючи паперовим інженером. Його роботи можна знайти в друкованій пресі, оформленні книг та комерційному дизайні. Крім того, він часто знаходить для себе цікавою співпрацю з кадрами вчених і дослідників, які тільки тепер визнають практичний зв'язок між звичайним складанням паперу і роботою в мікроскопічних і наноскопічних масштабах.


Метью Шліан є випускником Академії Cranbrook. Він увесь свій час приділяє викладанню в університеті Мічигану (University of Michigan) і створенню об'ємних надихаючих панно та скульптур в галузі паперового мистецтва. На початку 2011 року він почав співпрацю з Ghostly International, створюючи паперову геометричну серію, на яку надихала його електронна музика.


Розповідаючи про себе він каже: "У моїй студії я співробітник, дослідник і винахідник." Роботу над паперовою скульптурою Метью починає зі звичайного конструювання і складання, доки в якийсь момент сам матеріал не бере ініціативу на себе, і не починає диктувати власну конструкцію. Через примхливість матеріалу, художник завжди має можливість досліджувати його властивості і способи їх використання. І хоча автор ніколи не може спрогнозувати результат чи сказати наперед чим завершиться його початий твір, саме це й подобається художнику у роботі з паперовим конструюванням.


В одній із серії паперових конструкцій Метью співпрацював з Майклом (Michael Cina), який надавав йому прінти своїх робіт на папері, з якого пізніше й створював свої конструкції Метью.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.