Підводні фантазії творчих дітей Коломиї в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 04.03.2013 22:28

Коломийська дитяча художня школа ім. Я.Пстрака прийняла участь і отримала призові місця у конкурсі дитячих робіт та Міжнародному фестивалі дитячої творчості "Підводні фантазії". Учасників та переможців конкурсу, а також їх викладачів, запросили на вручення нагород і дипломів до Донецька, де саме й проводиться фестиваль.

Кілька слів про фестиваль і конкурс.
Одним з організаторів Міжнародного фестивалю дитячої творчості "Підводні фантазії" є Товариство українських професійних інструкторів підводного плавання (UDIP), для якого важливим пріоритетним напрямком діяльності є популяризація знань про підводний світ серед молоді та виховання нового покоління підводників. Фестиваль "Підводні фантазії" проходить у співпраці зі "Всесвітнім фестивалем зображення підводного світу" (Марсель, Франція) і проводиться в Донецьку вже двадцять чотири роки поспіль. Щорічно в ньому приймають участь 5 — 8 тисяч дітей з України, Росії, Білорусі, Казахстану, Азербайджану, Латвії, Угорщини, Естонії та інших країн. У різних містах України та за кордоном постійно проводяться виставки "Підводні фантазії" з кращими дитячими роботами різних років. Деякі з них можна побачити на цьому сайті.


Міжнародний фестиваль дитячої творчості "Підводні фантазії" чудова можливість для активних творчих дітей, як то кажуть, і себе показати та й на інших подивитися. Тож наша художня школа просто не могла пройти повз такий цікавий конкурс. Тема досить яскрава і багатогранна, тому багацько учнів одразу виявило бажання працювати в цьому напрямку, щоб встигнути проявити себе якнайкраще.


У когось вийшло трішки краще, хтось не дотягнув, та в кінцевому результаті тринадцять учнів нашої школи, віком від 9 до 12 років, приймали участь в цьому конкурсі, а заразом у Міжнародному фестивалі:

Андрійчук Анастасія (9 років)
Слюзар Катерина (9 років)
Гулик Юлія (10 років)
Бандурак Тарас (10 років)
Хріновська Уляна (10 років)
Харук Ярина (10 років)
Олінкевич Дарина (11 років)
Самчишин Вероніка (11 років)
Гловацький Ярослав (11 років)
Симчич Марія (11 років)
Бойчук Олег (12 років) — 3 місце
Богайчук Наталія (12 років) — 4 місце
Волчок Ангеліна (12 років)

Зусилля нашої художньої школи високо оцінило журі конкурсу, якому дуже сподобались творчі роботи наших дітей. І хоча конкурс був досить серйозним, адже усіх робіт було більше 5 тисяч, ми все ж отримали 3-тє і 4-те призові місця, а наша художня школа зайняла почесне 4-те місце серед більше 70-ти художніх шкіл та студій, що приймали участь у конкурсі в різних номінаціях. Безумовно, результати конкурсу нас потішили і надихнули на нові досягнення.

А більшість робіт дітей нашої школи, які приймали участь у конкурсі, можна переглянути безпосередньо в цій статті.

Андрійчук Анастасія
Андрійчук Анастасія
Слюзар Катерина
Слюзар Катерина
Гулик Юлія
Гулик Юлія
Бандурак Тарас
Бандурак Тарас
Хріновська Уляна
Хріновська Уляна
Олінкевич Дарина
Олінкевич Дарина
Самчишин Вероніка
Самчишин Вероніка
Гловацький Ярослав
Гловацький Ярослав
Симчич Марія
Симчич Марія
Бойчук Олег
Бойчук Олег
Богайчук Наталія
Богайчук Наталія


Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.