Веселі ілюстрації Джеймса Девіса (James Davies) в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 08.09.2012 16:15

Джеймс Девіс (James Davies) — англійський художник та ілюстратор, який народився і виріс в сільській місцевості, де найцікавішим заняттям для нього було малювання. Він почав малювати усе підряд з тих пір, як навчився тримати в руці олівець. В пошуках себе і улюбленої справи, Джеймс навчався в Бристольському UWE (University of the West of England), який закінчив у 2009 році.


Саме там, навчаючись в університеті, він зрозумів, що чарівним місцем для нього є те, де міститься купа книжок з картинками, тому ілюстрування книжок — це саме та справа, якою він буде займатися в житті. Його перша спроба ілюстрування книжки, яка називалася "Monster and Grub", отримала престижну премію Macmillan Prize. Це була його перша робота, тому не найкраща, але вона отримала визнання і зайвий раз довела художнику, який час від часу сумнівається у своїх силах, що він рухається у правильному напрямку.


Джеймс Девіс працює кольоровими олівцями і використовує комп'ютерні графічні програми, як от Photoshop. В роботі Джеймса надихає усе, що його оточує, в основному — це його домашні тварини і природа. Більшість його персонажів беруть початок з реальних життєвих історій, які трапляються поряд кожного дня і за якими він із задоволенням спостерігає. В своїх роботах художник намагається створити атмосферу, яку сам полюбляв у дитинстві, наповнюючи ілюстрації дрібними деталями і речами, які завжди цікаво віднаходити і розглядати ще раз і ще раз.

Окрім роботи над ілюстраціями Джеймс слухає аудіокниги і радіо, проводить багато часу на прогулянках зі своїми 8 собаками, а також він полюбляє розмовляти з кішками. О, і ще він любить містера Біна (Mr. Bean).


Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.