Акварельні ілюстрації Janice Nadeau в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 11.08.2012 00:07

Janice Nadeau — талановита французька ілюстраторка. Дженіс навчалася графічному дизайну та ілюстрації в Університеті Квебека, в Монреалі, а також у Вищій школі декоративного мистецтва в Страсбурзі (Франція). Вона працювала арт-директором в рекламних агентствах, проілюструвала ряд книг та купу різних друкованих видань. А також була триразовим лауреатом, в якості ілюстратора, престижної літературної премії в Канаді.


Її витончений, можна сказати поетичний, стиль в ілюстрації являє собою цікаву суміш ретро й сучасності. Її акварелі прозорі й м'які, по-дитячому безпосередні й емоційно наповнені. А в композиції ілюстрацій, окрім цікавих акварельних плям, можна побачити ще й делікатні лінії та складні, часто з почуттям гумору, промальовані деталі.

Довгий список клієнтів Дженіс включає в себе: THE WALL STREET JOURNAL, ELLE Canada, Town & Country magazine, How magazine, Nuvo magazine, Canadian Living, Best Health, The Boston Globe, Penguin group Books, Ogilvy high fashion's store, Cirque du Soleil (Corteo), Kids Can Press, Unesco, The Boston Globe і ще багато багато інших.


Ще до навчання в університеті дуже творча Дженіс точно знала чим вона хоче займатися в житті, і цим заняттям вона бачила малювання, а під час навчання вона визначилась остаточно з видом діяльності — вона вибрала ілюстрацію. Графічний дизайн та ілюстрація дозволили молодій художниці втілити в життя усі її ідеї, допомогли розкрити себе і якоюсь мірою вирізнитися серед іншої молоді.


В творчості її надихають слова, й ілюструючи текст вона прагне надати малюнку свіжого звучання, цим самим вивести читання на новий рівень. Її захоплює чарівність французького ретро 20-х й 30-х років, мистецтво й побут того часу, мода й текстиль. Вона черпає натхнення з природи, театру, подорожей і натовпу під час прогулянок. А про свою професійну діяльність вона каже: "Я бачу кожен новий проект як можливість максимально використати свої знання і надалі розширить мою уяву і мої навички."

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.