Еквадорський ілюстратор Roger Ycaza в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 03.08.2012 21:00

Roger Ycaza — талановитий еквадорський ілюстратор та графічний дизайнер. Народився він в містечку Амбато, в 1977 році. Закінчив Catholic University-Ambato в галузі промислового дизайну зі спеціалізацією в області графічного дизайну. Він проілюстрував більше 50 різних творів, розповідей, романів, новел та казок. Крім того, він проявляє себе, як творча особистість, ще й в якості гітариста і вокаліста в своєму музичному гурті.


Його ілюстрації кольорові й яскраві — якраз такі, щоб приваблювати дітей та молодь, але разом з тим вони не є простими за змістом, тож спрямовані й на дорослу аудиторію. Роджер ілюстрував різні книжки і отримав великий досвід в цій галузі, тому його запрошують до праці в провідні редакції Еквадору, Іспанії, Колумбії й Перу. Крім того, він працював над багатьма цікавими проектами, як от для UNICEF та Galapagos National Park. Його роботи публікували журнали Diners, Soho та Dogma.


Найбільше, чого він прагне у своїй роботі — це не повторюватися й не бути нудним. Простуючи цим шляхом, Роджер й не прагне слідувати якомусь одному стилю в роботі, а намагається надати кожному проекту своє власне звучання й характер, зробити його неповторним і оригінальним. В той час, коли деякі його колеги, тримаючи марку, переносять авторський стиль роботи з однієї книги в іншу, таким чином сподіваючись зробити свої роботи ще більш візуально впізнаваними, Роджер навпаки багато експериментує і пробує себе в різних художніх стильових амплуа.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.