Барвисті квіти в дизайні Брі Харрісон (Brie Harrison) в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 23.07.2012 17:29

Дизайнерка та ілюстраторка Брі Харрісон дивиться на кожен предмет побуту чи інтер'єру як на полотно для її творчості. І скажу вам відверто, друзі, її чудові ідеї та принти тішать й мене — страшенно люблю її яскравий підхід до справи! Горнятка до кави, товари для дому, картини, одяг та багато інших речей можуть запросто похвалитися своїм барвистим виглядом і стильовим підписом від Брі Харрісон.

Вона працює для відомих брендів: Amelia's Magazine, Blue Q, Galison, Radley та WGSN. І пишається тим, що опинилася у книзі "Over & Over" відомого ілюстратора Майка Перрі (Mike Perry).


Брі Харрісон (Brie Harrison) родом з графства Саффолк, що поблизу Лондона. Саффолк — це практично сільська місцевість, отже ближча до природи, тому й не дивно, що у творчості дизайнерки переважають рослинні мотиви. Вона навчалася текстильному дизайну в Brighton University, який закінчила в 2003 році. Згодом працювала в галузі друку та текстилю в Лондоні та Нью-Йорку протягом кількох років.

Ще в 2008 році вона розробила ряд вітальних листівок і упаковок паперу для канцелярської компанії Art Angels. Ця робота надихнула її стати фрілансером і втілити в життя свою любов до ілюстрації.


Окрім навколишньої природи, ілюстраторку надихають на творчість різні речі: ретро книжки для дітей, старовинні тканини, гравюри арт-деко, а також знайдені під час подорожей предмети. Вона каже, що захоплюється роботами Девіда Вейдмана (David Weidman) а також творчістю багатьох інших цікавих людей. І якщо б не робота ілюстратора-дизайнера, вона швидше за все працювала б у зоопарку, адже дуже любить тварин.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.