Презентація проектів для дітей: "Дивись, читай, слухай українське!" в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 12.07.2012 23:31

Друзі, у Коломиї незабаром відбудеться Презентація проектів для дітей під гаслом "Дивись, читай, слухай українське!". І на цю святкову естетично-виховну зустріч запрошують дітей з батьками учасниці заходу: письменниця, поетка, казкотерапевт Катерина Єгорушкіна (м.Київ), також поетеса, співачка, композитор Олена Карпенко (м.Київ) і художниця, ілюстратор, дизайнер Лілія Тєптяєва (м.Коломия).

Приходьте, і будемо усі разом малювати, співати, танцювати і слухати казки в Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й.Кобринського 17 липня о 15.00! Культурно-розважальна програма заходу обіцяє бути веселою і цікавою не лише дітям, але й їхнім батькам!


Крім того, під час презентації можна буде придбати для своїх дітей книжечки з казками Катерини Єгорушкіної та диски з піснями Олени Карпенко, ще й з автографами авторок.


Щодо плану події — зазвичай, на кожному такому заході є місце експромту, все ж будемо триматися ось такого сценарію презентації:

1. Пісня "Лелека" у виконанні Олени Карпенко.
2. Вступне слово ведучої та знайомство з учасницями.
3. Розповідь Катерина Єгорушкіної про свої творчі проекти та презентація її книжок: "Музична подорож Золотого Каштанчика", "Країна Сніговія" та "Будиночок з Води".
4. Музико-терапевтичне заняття з мелодією Дмитра Красноухова, під час якого діти будуть малювати.
5. Розповідь Лілії Тєптяєвої про її проект "Дівчинка з квіточки", про ілюстрації до диску Олени Карпенко "День народження", і про співпрацю з Катериною Єгорушкіною.
6. Пісня "Мрії" у виконанні Олени Карпенко.
7. Презентація авторського диску Олени Карпенко "День народження" та проекту "Дитяче радіо".
8. Пісні Олени Карпенко і танці дітей.


І ось ще Кілька слів про учасниць заходу.

Катерина Єгорушкіна — письменниця, поетка, казкотерапевт. Народилась у м. Броварі Київської області. Магістр філології, аспірантка Національного університету "Києво-Могилянська академія" (кафедра психології та педагогіки).

Працює з дітьми та дорослими в царинах казкотерапії та книготерапії. Авторка проекту "Майстерня Казки "Синій Птах"", серії "Музична казкотерапія для малят". Поезії пише з семи років. У 2006 р. на грант президента видала поетичну збірку "Пульсація миті", друкувалась у періодичних виданнях та альманахах. Член літературних студій "Криниця", "Радосинь", "Свіча-до-Слова". Лауреат і дипломант кількох літературних конкурсів.

З 2010 р. вийшли друком три книжки Катерини для маленьких читачів — "Музична подорож Золотого Каштанчика", "Країна Сніговія" та "Будиночок з Води". Останні дві книги витримали за рік по два видання. "Країну Сніговію" було представлено на книжковому ярмарку в Лейпцігу як півфіналістку престижного літературного конкурсу "Великий Їжак", а книга "Будиночок з Води" за Всеукраїнським читацьким рейтингом "Читають всі" увійшла до трійки найкращих книг для дітей 2011 року. Кілька казок цієї письменниці перетворились на добрі мультики, які так полюбили дітлахи.

У межах зустрічі Катерина презентуватиме одну зі своїх книг — "Будиночок з Води" — з використанням методів казко- та музикотерапії.


Олена Карпенко — поетеса, співачка, композитор. Виступає в Україні та за кордоном під сценічним псевдонімом Solomia. У п'ять років вона стала солісткою найбільшого дитячого хору України, тоді ж відбулися її перші сценічні виступи. Та з часом на зміну дитячим пісням, написаним батьком, прийшли оперні арії. А згодом почали з'являтися авторські композиції, для яких Олена писала музику і тексти.

Олена Карпенко вивчала культурологію та журналістику в Національному університеті "Києво-Могилянська Академія" та вокал у Національній музичній Академії України ім. П.І.Чайковського.

Олена отримала титул Найкращої виконавиці Adult Contemporary на Всесвітньому конкурсі Toronto Exclusive Magazine Awards (Канада, 2007); стала фіналісткою Міжнародного конкурсу Song of the Year (США, 2007); отримала почесні відзнаки Всесвітнього конкурсу Billboard (США, 2007–2009); стала півфіналісткою Національного відбору на Євробачення (Україна, 2009); її композицію "I Realize" було номіновано на Найкращу Пісню в стилі Adult Contemporary на Всесвітньому конкурсі Toronto Exclusive Magazine Awards (Канада, 2007).

У рамках презентації Олена Карпенко виконає авторські пісні з альбому дитячих пісень "День народження" (2011). Проте основними музичними напрямами для неї залишаються класика і джаз.


Лілія Тєптяєва — художниця, ілюстраторка, дизайнер. Творить з дитинства, через що й відвідувала Коломийську художню школу, яку з успіхом завершила. Навчалася художній обробцішкіри в Косівському коледжі прикладного та декоративного мистецтва, та графічному дизайну в Львівській Національній академії мистецтв, де здобула ступінь магістра. Пройшла навчальну практику у Варшавській академії мистецтв зі станкової графіки та ілюстрації. Викладала в дитячих художніх студіях м. Львова та Городка (Львівська обл.), займалась графічним дизайном на фірмах Львова. Працює вільним художником та позаштатним кореспондентом сайту "Погляд".

Виставляє свої твори на широкий огляд з 1990 року. Приймала участь у близько 20-ти виставках у містах України: Коломия, Косів, Львів, Київ, Севастополь, а також в містах Польщі: Стальова Воля та Краків. Мала 7 персональних виставок, також нагороди та відзнаки. Приймала участь у міжнародних виставках та конкурсах. Її твори є у вітчизняних і закордонних музейних та приватних колекціях. З 2002 р. працює в авторській техніці паперового мистецтва, створює картини та листівки ручної роботи. З 2007 р. проводить майстер-класи з паперового мистецтва.

Під час зустрічі демонструватиме ілюстрації до свого проекту дитячої книжки "Дівчинка з квіточки" (2004) та ілюстрації до диску Олени Карпенко "День народження" (2010-11).

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.