Художня виставка " П А П І Р + М Е Т А Л " в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 30.05.2012 12:02

Друзі, щиро запрошую вас на нашу, спільну з чоловіком, виставку П А П І Р + М Е Т А Л. Будуть представлені роботи паперового мистецтва, листівки ручної роботи, також художні ковальські вироби та фотографії ковальських художніх робіт.

Під час експозиції буде проводитися майстер-клас з виготовлення листівки в паперових техніках виконання (дата проведення МК буде оголошена пізніше). Виставка триватиме до 31 червня, за адресою: м. Коломия, вул. Театральна, 25, Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття. Відкриття виставки 6 червня, о 16.00. Приходьте — буде цікаво!


Лілія Тєптяєва — художник графік і дизайнер, родом з Прип’яті (Київська обл.). Навчалася у Косівському коледжі прикладного та декоративного мистецтва ім. В.І.Касіяна на відділі художньої обробки шкіри, у Львівській Національній академії мистецтв на факультеті дизайну, відділі графічного дизайну, і проходила навчальну практику у Варшавській академії мистецтв. Працювала вчителем в дитячих художніх студіях у Львові та Городку (Львівська обл.). Тепер живе і творчо працює в Коломиї. Приймала участь у багатьох виставках та проектах, вітчизняних та міжнародних конкурсах, мала 5 персональних виставок. З 2002 року працює в авторській техніці паперового мистецтва, яку розвиває та удосконалює, створює авторські листівки ручної роботи, займається станковою графікою та графічним дизайном. Є позаштатним кореспондентом сайту "Погляд", пише статті про мистецтво і мистців, проводить майстер-класи.

На виставці будуть представлені роботи у авторській паперовій техніці, ілюстрації, а також листівки ручної роботи. Під час експозиції виставки буде проведений майстер-клас на тему листівок ручної роботи оригінальної конструкції, з використанням художніх паперових технік (аплікація, витинанка, вириванка та паперова пластика).


Портфоліо з роботами можна переглянути в альбомі.

Олег Шупрудько — художник і коваль, родом з Рокитного (Рівненської обл.). Навчався у Косівському коледжі прикладного та декоративного мистецтва ім. В.І.Касіяна на відділі художнього розпису, а також у Львівській Національній академії мистецтв на відділі художнього металу. Приймав участь у виставках і творчих проектах. Почав працювати і вдосконалювати свою майстерність з 2002 року: спочатку у львівській невеличкій кузні, пізніше працював дизайнером-ковалем у львівській будівельній компанії "ТВД", а згодом дизайнером-ковалем у городоцькій фірмі "Писанка" (Львівська обл.). Тепер живе і працює художником-ковалем в Коломиї. За цей час Олег встиг опанувати різноманітні ковальські прийоми і техніки, створив багато оригінальних проектів та виробів. Його арсенал художніх проектів та кованих виробів досить багатогранний: скульптури і мала пластика, меблі і окремі предмети інтер'єру, предмети екстер'єру, такі як віконні та дверні решітки, балкони, дашки, поруччя, брами, фіртки, огорожі, флюгера та інше.

На виставці представить малу пластику, окремі предмети інтер'єру та екстер'єру, а також фотографії своїх художніх виробів.


Портфоліо з роботами можна переглянути в альбомі.

Відкриття події та експозицію можна переглянути ТУТ.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.