Оголошення! Виставка авторської біжутерії Тетяни Чорної в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 30.05.2012 00:26

Друзі, маю для вас чудову новину! Київська галерея сучасного мистецтва P.ART.COM представляє персональну виставку авторської біжутерії від Тетяни Чорної.

На виставці "Вижу, вишу и бижу" або "Вхід зі двору", увазі глядача будуть запропоновані найкращі роботи цієї художниці. Тож, запрошуються усі на цю творчу оказію — приходьте, не пошкодуєте! Ось вам кілька свіжих фото робіт Тетяни (автор фото — Євген Чорний).


Ось, що говорить художниця про свою творчість: "Мене надихає сучасне місто. Загалом, це прикраси для тих, хто любить місто, смог, машини, хмарочоси і хрущовки, асфальт, обшарпані та забиті мотлохом балкони і гаражі, каналізаційні люки, вікна вночі, жуйку, що прилипла до асфальту, пробки на дорогах, галасливих сусідів, набиті кафешки. Це прикраси для тих, хто вміє або хоче знайти родзинки в нагромадженні міських деталей..."

Друзі, відкриття виставки відбудеться 31 травня, о 18.00, за адресою: м.Київ, вул.Рейтарська 2. Виставка триватиме близько 2-х тижнів, відкрита для відвідування з 31 травня. Час роботи галереї: щодня з 13.00 до 19.00, неділя і понеділок — вихідні дні. От вам невеличка мапа, як дістатися галереї.


На всяк випадок, ще й контакти для акредитації журналістів та інформації для відвідувачів:
куратор Оксана Білоус
097 484 74 14
berva@ukr.net

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.