Текстильні скульптури птахів Ебігейл Браун (Abigail Brown). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 18.05.2012 01:42

Ебігейл Браун (Abigail Brown) — талановита молода людина, яка поєднує в собі художницю по текстилю та ілюстраторку-дизайнерку, що живе і працює в Лондоні. Ступінь бакалавра вона отримала в області Surface Decoration and Printed Textiles в 2003 році. І під час навчання вона ким тільки не працювала: дизайнером та ілюстратором дитячих книг, дизайнером дитячого одягу, також канцелярської дрібноти і вітальних листівок, а ще працювала над виконанням робіт для рекламної індустрії.


Ебігейл в дитинстві проводила багато часу поряд з її бабусею — неймовірно талановитою, працелюбною швеєю, тож вона бавилася серед розкиданих по будинку ниток, клаптиків і обривків тканини, і це не могло не вплинути на неї і її діяльність у майбутньому. А найцікавішим, і практично магічним для неї предметом, в будинку бабусі, була красива яскрава сумка, в якій зберігалися усі клаптики тканин. Логічно, що коли вона виросла, робота з тканиною для неї стала органічною і природною, і вона себе без цього просто не уявляє. Для неї немає нічого приємнішого ніж вирізати ножицями клаптики тканини, даючи нове життя старим матеріалам, створюючи текстильні скульптури маленьких істот і птахів.


Після цікавих подорожей, під час яких вона вивчала багато країн світу, збагачуючи себе як художника і особистість, Ебігейл переїхала до Лондона, де й проживає у центрі міста на премію Cockpit Arts, і проводить цікаво час серед багатьох інших талановитих керівників.

Ебігейл створює своїх птахів повністю вручну, працюючи у власній студії в Лондоні. Її текстильні скульптури виготовлені з нових і повторно використаних матеріалів. Кожен клаптик вирізаний вільно від руки, є абсолютно унікальним, і ніколи не повторюється. Її колекція зростає, інтерес до неї лише росте, і тепер, окрім птахів, вона ще виготовляє м'які іграшки і текстильні панно.


Її роботи можна зустріти в таких журналах, як Vogue, Elle, Elle Decoration і Selvedge, також були включені в книги, видані в Німеччині, США, Великобританії та Японії. Її скульптури продаються в багатьох знаних магазинах, в тому числі Liberty в Лондоні, Takashimaya в Нью-Йорку, Bensimon в Парижі, а також в невеличких, але настільки ж вишуканих бутиках по всьому світу.

До речі, птахи Ебігейл мені дуже нагадують творчість сіднейської художниці Anna-Wili Highfield. Правда, вона працює з папером, на відміну від Ебігейл, яка працює в текстилі.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.