Повстяний декор в інтер'єрі дизайнерки Енн Куін (Anne Kyyrö Quinn). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 13.05.2012 02:08

Енн Куін (Anne Kyyrö Quinn) є лондонською дизайнеркою і виробником тривимірного декоративного настінного покриття з повсті. Студія працює з 1999 року, співпрацюючи з архітекторами і дизайнерами для створення власних творів в інтер'єрах різних параметрів. Продукція студії широко поширена і відома не лише в Англії, але й на міжнародному рівні.


Повстяні панелі та інші вироби створені з натуральних матеріалів, розроблені, вирізані і зшиті руками у лондонській студії, і можуть виявитися доволі унікальним, гармонійним доповненням для будь-якого інтер'єру. Кожен продукт цієї студії задуманий як жест простоти, але в ньому завжди знайдеться місце для яскравих кольорів, багатої текстури і колоритних мотивів.


Скульптурний підхід Енн Куінн був, так би мовити, піонером нового текстильного жанру, де в основі текстильного виробу є тривимірна структура, а не звична гладка декорована поверхня. Продукція студії Енн складається з вісімнадцяти основних конструкцій, які поєднують в собі органічну форму зі скандинавською простотою.


Як бачите, це один з тих випадків, коли сучасні твори текстильного виробництва нічим не поступаються мистецьким концептуальним витворам мистецтва. Усі ідеї авторки, чи вони втілені в подушці, чи в покривалі, скатертині чи доріжці, настінній панелі або жалюзі, є прості і разом з тим вишукані, скромні і елегантні. А кожна конструкція має приємні тактильні відчуття, вабить око і створює затишну атмосферу.


У своїй роботі Енн Куінн прагне об'єднати, наче містком, міський інтер'єр і природний ландшафт, і надихаючись світом природи вона досягає бажаних результатів, хіба ні?


Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.