Дизайн одягу з вишивками від Юміко Арімото (Yumiko Arimoto). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 12.05.2012 01:42

Юміко Арімото (Yumiko Arimoto) — молода японська художниця, яка володіє технікою вільної вишивки і створює власний дизайн одягу. Народилася 1986 в префектурі Нара, що в Японії. В 2008 році закінчила навчання в Кіотському університеті мистецтва і дизайну, відділ дизайн одягу, після чого почала працювати над власним брендом, родзинкою якого є вишивка. Вона використовую вишивку у створенні мистецьких об'єктів, також шиє і прикрашає вишивкою одяг, сумки, та інші аксесуари.


Юміко відома під ніком SINA, який і став її впізнаваємим брендом. Вона приймає участь у виставках, також продає свій одяг та сумки на виставках-продажах, інтернет-магазинах і в крамничках Японії.


Її вишивка виглядає одночасно ніжною і вибуховою, м'якою і гострою, стриманою і божевільною, і всі ці контрасти поєднуються на білому і молочному тлі. Вона не боїться кольору у вишивці, але є стриманою у матеріалах. З усього видно, що вона любить експериментувати у викрійках одягу, надаючи перевагу вільному крою і балахонам. В роботі використовує мереживо і натуральні льняні тканини, що в свою чергу надає речам легкості, жіночності та романтики.


Цікавими і досить своєрідними виглядають її творчі виставкові проекти, де в її інсталяціях головну роль, звичайно, грають вишивки.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.