Загадкові мелодійні портрети Марко Маццоні (Marco Mazzoni). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 09.05.2012 01:12

Марко Маццоні (Marco Mazzoni) народився в 1982 році в Тортона, що в Італії, а живе і працює в Мілані. Він є учасником Галереї Джонатана Левіна (ця галерея збирає молодих художників для культивування нових талантів і створення такого середовища для учасників, яке б допомагало їм розвиватися). Крім того, Марко експонує свої роботи у багатьох виставкових залах Мілану.


Марко Маццоні напрацював власний неповторний стиль і підхід до малюнку й живопису. Він приділяє малюванню по 6-7 годин щодня, постійно вдосконалюючись в майстерності, шукаючи свій характерний образ в мистецтві, доводячи його до ідеалу, для цього багато ескізує та експериментує в композиції. Крім того, він активно готується до виставок. У 2008 році він експонував свою серію портретів під назвою Anthropology of a Cannibal, де представив цікаві портрети, в яких вже тоді почав розвивати свій прийом з не домальовуванням частин обличчя. В 2010 він створює дивовижну серію жіночих портретів обрамлених листям, де приділяє особливу увагу очам.


Але найбільше мене захопили його портрети останніх років — заквітчані дівочі обличчя в обрамленні метеликів і птахів, в яких він приховує очі, і приділяє увагу губам.


Цю серію він створював за допомогою кольорових олівців, приділяючи особливу увагу промальовуванню деталей квітів, метеликів і птахів. Не дивлячись на те, що у кожної його роботи була окрема натурниця, все ж складається враження, що в усіх своїх роботах він малює одну й ту ж панянку, так усі ті дівчата подібні одна на одну — схожі вирази обличчя, і майже однакові рожеві носики і пухкенькі губки.


Він не вимальовує усіх рис обличчя, приховує більшу його частину за майстерно промальованими квітами та птахами, розчиняючи у фоні центр композиції — і все це притягує погляд, створює якусь особливу атмосферу, наче побудову мелодії. Це й не дивно, адже за його словами, у юнацькі роки він був ближчий до музики аніж до малюнку. Крім того, на цю серію портретів його надихали італійські стародавні казки, в яких жінки наче переплітаються з природою, стаючи з нею одним цілим. Також його надихають європейські казки, й фольклор в цілому.


Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.