Яскраві вишивки Такаші Івасакі (Takashi Iwasaki). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 07.05.2012 02:11

Такаші Івасакі (Takashi Iwasaki) народився в 1982 році на острові Хоккайдо, що в Японії, а у 2002 переїхав до Вінніпега, в Канаді, де зараз живе і працює. Навчався в мистецькому коледжі в Японії та університеті Канади. Часто експонується на спільних виставках, зазвичай в Канаді і в США, мав трохи й персональних. Працює в своєму особливому яскравому кольоровому стилі, який одразу впізнається, створює чудові живописи, малюнки, колажі і вишивки. Особливо цікавими, як на мене, виглядають його вишивки, які він сам називає "уявні пейзажі в моїй голові".


Направду, вишивки Такаші захоплюють і надихають своєю композицією та колористикою, адже вони повні життя і емоцій. Про свої роботи Такаші говорить: "На перший погляд може видаватися, що мої роботи абстрактні, однак, для мене більшість форм і кольорів мають значення і походження, і вони дуже важливі для мене в тому, як я відчуваю їх, вони репрезентативні і відображають мій душевний стан."

А про свої захоплення в житті він говорить: "Те, що я відчуваю в даний момент, відрізняється від того, що буду відчувати згодом, адже я постійно змінююсь. Мене захоплюють такі моменти, і я хочу поділитися своїм баченням з іншими людьми — це і є моєю одержимістю і задоволенням на даний момент."

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.