Перетворення дитячого малюнку на іграшку від Венді Цао (Wendy Tsao). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 20.04.2012 02:14

Гадаю, лише дитині могла прийти така ІДЕЯ в голову, і байдуже скільки цій дитині років! Я маю на увазі ідею створення іграшок за малюнками дітей. І ця ідея прийшла в голову Венді Цао (Wendy Tsao) з Ванкувера.


Як розповідає авторка проекту, її студія "Child’s Own Studio" розвинулась з простої ідеї зробити м'яку іграшку для 4-річного хлопчика на основі його малюнка. Це була ідея, яка розпочала справжню, хоч і домашню, але бізнесову справу для її власниці. З тих пір вона створила на замовлення декілька сотень м'яких іграшок на основі дитячих малюнків, і кожна з цих іграшок є унікальна, як і дитина, яка його намалювала. І саме оригінальний неповторний малюнок дитини є відправною точкою в цьому спільному проекті.


Усі деталі іграшки і кольорова гамма відтворюються як можна ближче до оригіналу, щоб м'яку іграшку, що буде відправлена поштою, відразу впізнала дитина, яка й розробила її дизайн. Авторка проекту вважає свою справу не просто веселим і корисним процесом, а маленьким дивом, адже дітей так тішить перетворення малюнка на іграшку, коли їхнє творіння оживає.


Здається, у Венді є багато послідовників і тих, кого вона надихає на таку діяльність. На її сайті можна знайти посилання на подібні студії в США, Канаді та Австралії.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.