Дивовижні вишивки Луїзи Гардінер (Louise Gardiner). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 16.04.2012 03:11

Луїза Гардінер (Louise Gardiner) — художниця та ілюстраторка з Англії. Вона навчалася текстилю та ілюстрації у вищих європейських навчальних закладах. Виросла на молочній фермі її батьків, в одному із сіл графства Чешир, де й знаходиться тепер її творча студія. Вона стала відомою за її текстильно-ілюстративний світ казкових рослин, дивовижних персонажів і птахів, і зробила кар'єру в якості міжнародного художника і педагога.


Своїми дивовижними творами текстилю і вишивки Луїза допомогла розвинути до цього виду мистецтва більший інтерес і підняти його на вищий рівень. Хоча, візуально її картини асоціюються більше з графікою аніж текстилем і вишивкою.


У роботі Луїзи добре видно поєднання вільних стібків вишивальної машини з її пристрастю до малювання. Художниця використовує комбінацію ритмічного малюнка з інтенсивними і складними машинними стібками, аплікацією, фарбами та чорнилами. Кожна її робота унікальна і трудомістка, хоча й планується спонтанно.


Луїза створила багато вишитих ілюстрацій до книг і журналів, також експонувала свої роботи на багатьох виставках. Крім того, вона навчає енергійної машинної вишивки в університетах, музеях та виїжджає з лекціями до гільдій вишивальників.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.