Кольорові експерименти Пітера Кома (Peter Combe). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 07.03.2012 23:27

Peter Combe (Пітер Ком) — художник і дизайнер з Сан-Франциско. З усього видно, що художник талановитий і винахідливий, адже користуючись нехитрими і недорогими засобами досягає максимального візуального ефекту. Приймає участь у багатьох мистецьких проектах і експонує свої роботи на персональних виставках вдома та закордоном.

Пітер Ком зосередив свою увагу на кольоровій палітрі Бенджаміна Мура (Benjamin Moore), і користуючись кольоровими паперовими смугами (які фарбує, до речі, звичайними побутовими фарбами) та звичайним офісним дироколом, художник створює цікаві великі 2D і 3D панно. В ході такої роботи з'явилася серія портретів і серія об'ємних оптичних композицій.


Оптичні 3D роботи складаються з великої кількості кольорових кругів (кількістью 2500 — 5000, діаметром 6 мм), які зігнуті під кутом 45° і прикріплені до площини, створюють оптичний ефект, який особливо посилюється під час руху глядача. Інші свої об'ємні роботи він створював за допомогою великої кількості вузьких довгих смужок пофарбованого паперу, які прикріплював густими шарами в ряди.


Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.