Паперові квіти бразильської художниці Analu Prestes. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 19.03.2012 21:12

Analu Prestes — бразильська художниця, яка використовує у творчості папір, і працює виключно з тим, що торкається її серця і надихає — в основному це квіти. А розвиток її мистецтва стимулюють прогулянки в Ботанічному саду Ріо-де-Жанейро, спів птахів і гуркіт води, а також усі види мистецтва: художні виставки, кіно, музика, театр, танці. І звичайно, як усі бразильці, вона не уявляє себе без посиденьок зі своїх друзями, смачної місцевої їжі та напоїв.


Художниця працює в техніці витинанки, але вміло збагачує свої роботи об'ємом. До кожної серії робіт підходить відповідально і з ентузіазмом, продумуючи кожну деталь не лише самого паперового полотна, але й загальної експозиції виставки. Тому виставкові зали з її роботами виглядають як цілісний органічний витвір мистецтва. Крім того, художниця професійно використовує в експозиції виставки освітлення і простір, та й тіні її робіт є активною частиною експозиції.


Analu Prestes любить масштабні роботи, мініатюра — не її коник, то ж вона працює з полотнами великих розмірів. Є в неї і серія робіт виготовлених з білого паперу, є й кольорові серії. Одні роботи представляють собою ажурні вирізані паперові панно, а інші — у вигляді поодиноких паперових квітів. Для кольорових робіт використовує звичайний білий папір, який фарбує вручну. Особливо живописною виглядає її серія квітучих робіт, невеликих розмірів, папір для яких художниця розписувала акварельними техніками та акрілами.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.