Оригінальні персні на дорозі не валяються (друга купка). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 18.02.2012 00:48

Наздоганяючи попередню статтю про сучасні мистецькі персні, пропоную переглянути другу купку світових шедеврів ювелірного мистецтва. А тут є на що подивитися: оригінальні форми, цікаві кольори, нестандартні матеріали виготовлення і незбагненні техніки виконання. Приємного перегляду, друзі!


Бландін Люсі (Blandine Luce) — творець ювелірних виробів з Франції. Вона досліджує міську реальність, а урбаністичні пейзажі надихають її на унікальні ювелірні роботи.


Аніка Смуловітз (Anika Smulovitz) — художник-ювелір, науковець і викладач, вона відома своєю скульптурою "Вкладиші для губ Аніки" (таки собі експериментальні ювелірні прикраси для губ). Свої сучасні дослідження вона зосереджує на не-нейтральних матеріалах, що стосуються прикраси і тіла.


Чжао Лі (Zhao Li) — китаянка, яка живе у Бельгії, зачарована у фешн та ювелірну справу. Полюбляє використовувати в роботі звичайні повсякденні матеріали, як от поліетилен, але надає виробам унікального авторського вигляду.


Анна Акопян (Ana Hagopian) — ювелір, яка працює з папером (про себе вона каже, що бавиться з папером). Вона переїхала з Аргентини в Іспанію, потім довго подорожувала світом, що й надихнуло її на яскраві прикраси з паперу. Джерелом натхнення, для неї, є природа і усі живі створіння, з усім буйством кольорів і текстур.


Сара Кейт (Sarah Kate) — живе і працює в США. І також використовує папір в роботі, виготовляє прикраси за власним кресленням і викрійками, якими, до речі, ділиться з усіма охочими, хто бажає зробити собі перстень "як ні в кого". Також вона відома своїми перснями, що нагадують вушка відбиті від горнят.


Табеа Реулеке (Tabea Reulecke) — художник-ювелір з Німеччини. Вона експонує свої роботи, читає лекції і викладає семінари в багатьох країнах Європи та в Австралії.


Веньхуей Лі (Wenhui Li) — талановита китаянка, яка виготовляє унікальні персні, використовуючи кристали солі, які, у дивовижний спосіб, нарощує безпосередньо на кільце.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.