Оригінальні персні на дорозі не валяються (перша купка). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 16.02.2012 23:14

Друзі, пропоную переглянути купку оригінальних ювелірних прикрас, зокрема звернути увагу на персні. Хто ж не знає того, що типовий, класичний перстень — це звичайне металеве кільце. Та, сучасний мистецький перстень далеко не типовий, а в деяких випадках форма і вигляд персня настільки нестандартна, що якби не бачити його на пальці, то навряд чи хтось здогадався б чим цей виріб є насправді. Отже, знайомимось з ювелірами, насолоджуємося мистецтвом ювелірно справи і надихаємось на творчість!


Олена Хомякова (Olena Khomyakova) — художниця-ювелір з України. В роботі над ювелірними виробами прагне експерименту, особливо прихильна до простих геометричних форм без гострих країв, з матеріалів полюбляє кераміку і бісер.


Марія Мамкаєва (Maria Mamkaeva) — художник, живописець, ювелір та мікробіолог в одній особі. Живе і працює в Росії. Основними стимуляторами у власній роботі вважає своїх дітей, які заряджають її на творчість своєю цікавістю і бажанням досліджувати.


Гігі Маріані (Gigi Mariani) — ювелір з Італії. В роботі використовує старовинні технологічні методи ювелірної справи, прагне створювати не просто прикраси, а повноцінні мистецькі скульптури.


Янош Габор Варга (Janos Gabor Varga) родом з Угорщини, але працює і живе в Італії. По професії фермер, все ж захопившись і дослідивши техніки обробки металу, вирішив працювати у ювелірній справі. Фермерською професією заробив на маленьку ювелірну майстерню в невеличкому італійському містечку, де й створює свої авторські прикраси. Свої роботи називає артефактами та амулетами, вважає, що вони здатні позитивно впливати на життя господаря.


Елена Мартінеллі (Elena Martinelli) — італійка, вона створює ювелірні вироби експериментуючи з матеріалами і техніками. Художниця в постійному пошукові власного мистецького ходу та індивідуальної мови у виробах.


Кетрін Уілер (Katherine Wheeler) — художник-ювелір з Австралії. Вона створює складні повітряні порожнисті конструкції, не любить довго працювати над виробом, вважає найкращим у своїй творчості — експромт і вільний політ фантазії.


Антоанета Петрова (Antoaneta Petrova) і Емануела Деянова (Emanuela Deyanova) — ювеліри з Нідерландів. Обоє працюють в одній студії, в роботі використовують дорогоцінні метали та каміння, досить сміливі в творчих образах.


Нора Рошель (Nora Rochel) живе і працює в Німеччині. Творить у галузі ювелірного дизайну, над роботами працює вручну. Її улюблена тема у власній ювелірній справі — квіти, і у своїх роботах вона створює мініатюрні букети і сади.


Що ж, друзі, на сьогодні усе. До наступних творчих посиденьок!

Коментарі

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.